Новини

Нанявкали перемогу котові Мареку

Архів
3 переглядів

Утретє у місті відбулося свято-конкурс для дітей та їхніх котиків «Весняний муркотун», і троє з п’яти учасників уже брали у нім участь у минулих роках.

Змішана британка  Мурка, яку приніс Станіслав Ільчук не вперше отримувала перемоги на таких конкурсах. Цього разу вона стала  «Стильною кицею», бо ходила з яскравим рожевим бантиком. Природним шармом, і така була номінація, зачарував журі котик  Димко – про свого домашнього улюбленця гарно розповіла  Єлизавета Кондратюк. Зачарувала усіх лагідна безпородна Мура. Коли  її представляла маленька господиня Віка Ліщук, киця вляглася на столі перед журі, вочевидь, розігрівшись на сонечку. Як і попередня учасниця, мейн-кун  Грей Дарії Плясун  також відзначений подарунком за участь.

Якщо переможців у двох номінаціях визначали члени журі (у їх числі й автор цих рядків) то весняного муркотуна вибирали усі гуртом. Вболівальники розділились на команди і …нявкали, хто гучніше. Відтак нанявкали приз глядацьких симпатій  канадському сфінксу Мареку, якого показала  Наталія Яківчук й він кумедно спав у прозорому закритому ліжечку. Йому три місяці, у нього давня породиста родословна, його маму  придбали у Києві, а минулого року вона також визнана незвичайною кицею.

І хоча цей захід не відзначився масовістю, та усі, хто сюди завітав не пошкодували, бо добре постаралися працівники міського відділу культури, котрі й організували це веселе дійство із концертом, іграми, вікторинами, музичними конкурсами. Допомагали їм у цьому вихованці дитячої музичної школи та ведуча Ярина Лебідь. Тут особливо відзначилася восьмирічна Софійка Шоцька, котра грала і співала, й ще зумисне для такого дійства вбралась у костюм киці.

Усіх, хто зголосився взяти участь у конкурсі відзначили спеціальними призами. Їх отримали і найактивніші учасники, котрі стали переможцями різних конкурсів. І звісно не обділили увагою мурок – з ними фотографувались, їх знімали на відео.

Тетяна АДАМОВИЧ.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up