На головну Анонси Напишіть про добрі справи добрих людей

Напишіть про добрі справи добрих людей

88

Нещодавно наша газета заприятелювала із землячкою пані Аллою, яка довгий  час мешкає у Бельгії. Під час свого приїзду на малу батьківщину вона завітала до редакції і запропонувала за сприяння об’єднання українців Бельгії  організувати творчий конкурс серед читачів газети.

Напередодні різдвяних  і новорічних  свят, які  для українців  асоціюються зі щедрістю,  доброчинністю, відчуттям радості й дива,  ми оголосили конкурс  «Добрі справи добрих людей».  Напишіть нам  про  того, хто  простягнув вам руку допомоги, підтримав  чи  просто  подивував  якимось вчинком, про  людей, які  самі роблять світ добрішим.  Розкажіть про  своїх земляків, чиїми стараннями  ваше село, вулиця чи двір стають привабливішими, про волонтерів – тих, які шлють допомогу бійцям  на фронт, допомагають нужденним чи просто рятують безпритульних тварин. А то й про своїх рідних, усіх, хто не скупиться на добро.

- реклама -

Як і у кожному конкурсі, у нашому передбачена винагорода: автори трьох найкращих творчих робіт отримають грошові призи по 40 євро від української  діаспори у Бельгії  і подарунки від редакції.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × два =