Народний депутат України Ігор Гузь вкотре звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо ситуації із зведенням 44-квартирного будинка для військових у Володимирі-Волинському.
Реконструкція споруди триває вже майже 8 років. Нардеп неодноразово порушував це питання у Верховній Раді. “Ви пообіцяли, що будинок завершать в цьому році. Більше того, Кабмін виділив на це кошти – понад 8 мільйонів гривень!» – прокоментував Ігор Гузь, апелюючи до Прем’єр-міністра.
Депутат, перебуваючи із робочою поїздкою у Володимирі-Волинському, оглянув будівлю. Він наголосив, що результатів роботи з спорудження наразі не помітно. Ігор Гузь закликав Володимира Гройсмана взяти знову на контроль це питання аби завершити спорудження будинка для військовослужбовців у Володимирі-Волинському.

Пане Volodymyr Groysman потрібно тримати слово або ж не розкидатися обіцянками.У місті Володимирі-Волинському де розташована героїчна 14-та окрема механізована бригада вже декілька років не можуть добудувати 44-квартирний будинок, стан готовності якого 80% Квартири у цьому будинку мають отримати військові, а також сім'ї загиблих воїнів. З цього приводу у парламенті прозвучало п'ять моїх виступів і була відповідна реакція та розпорядження прем'єр-міністра добудову будинку завершити. І гроші виділили і вінницьку фірму-підрядника визначили, а віз і нині там. Пане Гройсман! Давайте поставимо крапку у цьому питанні бо в іншому випадку буду змушений ініціювати приїзд всіх тих військових, хто має отримати квартири у будинку до Києва для відвертої розмови.p.s. Обіцянка дана 9 вересня 2016 року тут goo.gl/0QQpIW

Опубліковано Ігором Гузем 6 червня 2017 р.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 4 =