Новини

Народний депутат України Ігор Гузь провів вісім зустрічей у міських дворах

Архів
1 переглядів

    Вже під час першої з них біля будинку на вулиці Шевченка 72-74, не давали можливості депутату розповісти про роботу, мовляв, знаємо, як працюєте, краще послухайте наші проблеми.  Однак дійшли згоди, що депутат  коротко прозвітує, а  опісля  жителі почали скаржитися на незаасфальтований під’їзд до будинку, на дахи, які протікають, підтоплення проїжджої частини, сухі дерева та бетонні конструкції, які заважають людям пройти обочиною, просили  встановити спортивний майданчик для  дітей 10-12 років.

Ігор Гузь повідомив, що майданчик може допомогти облаштувати. Домовився, що весною проведуть збори і разом вирішать, де  його розмістити. Щодо конструкції, яка заважає людям пройти узбіччям, то сам пообіцяв зв’язатися  з підприємцем, аби прийняти її.

На зустрічах був  і перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, який повідомив, що цього року планували заасфальтувати під’їзд до будинку, однак не вистачило коштів в бюджеті, планують в наступному році.

Ще  порушували питання залізничних перевезень. Скаржилися на стан потягу, який курсує від Ковеля до Червонограда.

   На вулиці Ковельській 4-6, зустріли нардепа менш емоційно. Запитували, чи планується ремонт дороги в напрямку Любомля і Турійська. Гузь повідомив, що в пріоритеті доробити дорогу між Нововолинськом і Володимиром-Волинським, потім – до Устилуга і при можливості  – на Іваничі.

Мешканці будинків скаржилися на роботу ЖЕКу – не ремонтуються вхідні двері, дахи, не прибирається прибудинкова територія. Запитували, чому не можна відключитися від централізованого опалення і перейти на індивідуальне. Скаржилися на велику кількість закладів з гральними автоматами.

Один з мешканців звернувся із пропозицією влаштувати скейтпарк у місті. Йому нардеп запрпонував зібрати однодумців, вибрати місце…

Емоційною була зустріч в дворі на вулиці Старицького, на яку прийшло чимало мешканців, які  відразу почали засипати нардепа запитаннями: «Коли в державі буде порядок?та ” Чи відреагують на звернення про торгову точку, яка знаходиться поруч будинку?”  У чім там проблема? Чоловік заявив, що писав звернення писав в міську раду і депутат мав би про нього знати. Тоді  той попросив написати таке ж звернення в його міську приймальню.  Було проханням допомогти оновити дитячий майданчик, який вже вичерпав свій ресурс. Голова місцевого ОСББ Григорій Цаль-Цалко запитав, чи зможе нардеп підтримати їх ініціативу  “Чистий двір” щодо заміни накриття над вхідними дверима.  Той відповів, що це якраз підходить під програму і може бути  профінансованим.

Цього ж дня Ігор Гузь провів зустрічі ще в п’яти дворах Володимира-Волинського.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up