Новини

Народжень майже вдвічі менше, ніж смертей

Архів
15 переглядів

За дев’ять місяців  цього року  у районі зареєстровано  актових записів 569; в тому числі про народження – 166;  про смерть – 327; про  шлюб – 59.

   До відділу державної реєстрації  актів цивільного стану  надійшло вісім заяв про розірвання шлюбу,  дев’ять   – про зміну імені.  У числі новонароджених 81 дівчинка та 85 хлопчиків.

На чотирьох батьків складено адміністративні протоколи, адже  відповідно до вимог статті 144 Сімейним кодексом України батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати її народження.

Згідно  з частиною першою статті 135 Сімейного кодексу України, якщо мати дитини не перебуває в  шлюбі,  коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини  здійснюється за прізвищем матері, а ім’я та по батькові батька дитини записується за її вказівкою. Таким чином  зареєстровано 23 дітей.

Устилузькою міською та сільськими радами за дев’ять місяців року зареєстровано 11 дітей відповідно до статті 126 Сімейного кодексу України.

Найбільш вживаними іменами  для дівчаток були Анастасія, Олена, Юлія, Марія;  для хлопчиків – Олександр, Артем, Матвій, Тимофій, Сергій.

Рыдко, але  дівчаток називали Естер, Еріка, Божена, Кароліна; хлопчиків –  Даніслав, Регім, Амір.

Складено 327актових записів про смерть. Державна реєстрація смерті проводиться відповідно статті 17 Закону України  “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”, глави 2 розділу ІІІ Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні.

З  початку  року у району із зареєстрованих 59 шлюбів скорочено місячний термін восьми  парам, що було підтверджено відповідними документами.

Відділом складено вісім актових записів про розірвання шлюбу, передбачених статтями 106 та 107 Сімейного кодексу України, та рішенням суду винесеними до набрання чинності Закону України  “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”.

Внесено 33 відмітки про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб у разі розірвання шлюбу за рішенням суду, яке набрало законної сили.

Відділом державної реєстрації  актів цивільного стану  прийнято та  розглянуто  35 справ про внесення  змін   в  записи  актів  цивільного  стану. Працівниками відділу постійно проводиться правороз’яснювальна робота в засобах масової інформації серед населення в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Тетяна  ЮХИМЮК,

начальник Володимир-Волинського районного відділу ДРАЦС .

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up