Довге та густе волосся – це справжня розкіш, якою може похвалитись далеко не кожна жінка. Для того, щоб відростити своє волосся потрібно не менше 5 років, але для тих, кому хочеться вже красуватись довгими косами, не чекаючи стільки часу, є чудова альтернатива – салонна процедура нарощення. Про те які бувають види нарощування, як доглядати за таким волоссям і скільки коштує це задоволення, нам розповіла майстер салону «Нефертіті» Наталія Сидорук.

– Наталю, ви одна з небагатьох майстрів у Володимирі, котра наважилась впроваджувати послугу із нарощення волосся у нашому місті.  Як давно цим займаєтесь і чи має ваша справа попит?

- реклама -

– За фахом я бухгалтер і досі не мала жодного стосунку до перукарської справи. Спробувати свої сили у нарощенні волосся запропонувала мій перукар Ірина Ковальчук і так як на той час мала трохи вільного часу, вирішила пройти навчання в Луцьку у студії відомого майстра Юліани Дружиніної. Тоді ще не була на сто відсотків впевнена, що хочу цим займатись, але вже після своєї першої самостійної роботи, зрозуміла, що це справді моє. Займаюсь цим уже сім місяців і маю досить багато постійних клієнток.

– В якій техніці нарощення ви працюєте? І скільки взагалі існує технік?

– Наразі працюю в найпопулярнішій італійській техніці нарощування, яку ще називають гарячою.  Існує також іспанська або холодна техніка, яку також планую опанувати найближчим часом. Чула також, що майстри вигадали якусь нову третю техніку, але які її особливості наразі сказати не можу.

– Яким чином проводиться процедура нарощення?

Перш за все мені потрібно побачити волосся клієнтки, щоб визначити його густину і замовити потрібний об’єм та колір. Під час нарощення волосся склеюється розплавленим кератином з допомогою спеціальних гарячих щипців. Таким чином робимо невеликі пучки з мікрокапсулою, яку вже кріпимо до волосся клієнтки. При холодному способі волосся також капсулюється, але кріпиться вже не кератином, а спеціальним клеєм. Процедура триває 4-5 годин. Нарощене волосся можна «носити» до року, утім не рідше, аніж раз на три місяці потрібно проводити корекцію, адже з часом воно починає сіктись і випадати. При іспанській технології нарощення волосся не втрачає свого вигляду до чотирьох місяців, утім процедура корекції значно складніша.

– Що за волосся використовуєте при нарощенні?

Використовую натуральне слов’янське волосся, вже пофарбоване у потрібний колір, котре пройшло спеціальну обробку. Є, звичайно, і натуральні зрізи нефарбованого волосся, але воно в рази дорожче. Замовляю лише у перевірених постачальників з Одеси.

– Як потрібно доглядати за нарощеним волоссям?

 – Догляд за нарощеним волоссям майже не відрізняється від догляду за своїм, утім ставлення, звісно, має бути більш дбайливе  – розчісувати спеціальним гребінцем з натуральним ворсом, не лягати спати з мокрим чи заплетеним волоссям  та мити голову безсульфатними  шампунями. Обов’язково потрібно користуватись живильними масками та олійками, адже нарощене волосся по суті є мертвим. Крім цього, перші два дні після процедури волосся не можна мити і фарбувати, адже потрібен час для його адаптації.

 – Чи має значення довжина власного волосся?

– Мінімальна довжина свого волосся має бути хоча б три сантиметри. Хоча нещодавно була клієнтка з дуже короткою стрижкою, тож подекуди доводилось кріпити капсули і на коротше волосся.

– Яка вартість такої процедури?

– Ціна залежить від ваги, від кольору та структури. Найдешевше хвилясте волосся та висвітлене волосся у блонд. В середньому ціна за 100 грам волосся становить  4 тисячі 200 гривень, а за роботу потрібно віддати одну тисячу гривень. За кожні додаткові десять грамів волосся ціна за роботу зростає на сто гривень.

– Які останні тенденції у нарощуванні? Чи є зараз модною ця процедура?

– Так, це дуже модно і поширено. Серед новинок нарощення – пофарбоване волосся актуальною нині технікою омбре. Зазначу, що нарощують не лише ті, хто хоче мати довге волосся, а і ті, кому не вистачає густини та об’єму. З довгим волоссям жінка одразу змінюється, стає більш витонченою, привабливою, молодою та впевненою у собі. А мені, як майстру, приємно, коли після нарощення жінка дивиться на своє відображення у дзеркалі із щасливою посмішкою.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × 3 =