Новини

Нас підтримує світ: Об’єднані ідеєю допомогти Україні

Головне, Разом до перемоги
260 переглядів

Ще одна допомога для ЗСУ поїде на фронт від благодійної волонтерської організації Ukrainian Action in Ireland, яку створили небайдужі українці-волонтери разом з ірландцями та представниками інших національностей, об’єднаних ідеєю допомогти Україні.

Два рази в місяць, а то й частіше, вирушають в Україну вантажі й посилки з Дубліна та інших міст острова. А доставлять їх безплатно українські перевізники.

У центральний хаб щодня приходять небайдужі, котрі приносять те, що найбільш затребуване на фронті, переказують кошти. Частину їх використовують на купівлю тактичної медицини: турнікети, кровоспинні засоби, голки для пневмотараксу. Ця допомога вже привезена у Київ, й поїде далі, до парамедиків прифронтової зони на східний напрямок. Три павербанки та сонячну панель доставлено до партнерів в Україні – благодійного фонду Gurtom.  А ще – теплу білизну, одяг і взуття, електроінструменти, продукти і солодощі тривалого зберігання, ліки тощо.

Нещодавно  придбано автомобіль “швидкої допомоги” та машину для евакуації поранених. А загалом у минулому році їх відправили понад три десятки.

Тетяна АДАМОВИЧ

Коментарі
Теги: Ірландія, допомога ЗСУ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up