На головну Новини НАШ ЗЕМЛЯК ВЛАД ГУСМАНОВ У БІДІ. ПОТРІБНА ДОПОМОГА

НАШ ЗЕМЛЯК ВЛАД ГУСМАНОВ У БІДІ. ПОТРІБНА ДОПОМОГА

222

   19-річний володимирчанин Влад Гусманов потребує нашої з вами молитовної підтримки, а його батьки – фінансової допомоги.

У ніч з понеділка на вівторок минулого тижня за нез’ясованих обставин хлопець, нині студент факультету ІТ-технологій львівського вишу, отримав важкі травми голови, забій грудної клітки, переломи пальців руки. Позаяк покази свідків щоразу міняються, у батьків є підозра, що Влада жорстоко побили.

- реклама -

Сам хлопець нині пояснити нічого не може, оскільки перебуває у комі після проведеної у 8-ій клінічній лікарні міста Львова операції на головному мозку, дихати йому допомагає апарат штучної вентиляції легенів.

У перший день перебування в лікарні Владислав встиг зателефонувати, однак подробиць того, що сталося, не розповів, навпаки, заспокоїв, що нічого страшного. Тому батьки і вирішили поїхати його провідати наступного дня. Але поспілкуватись із ним не встигли – вночі йому погіршало і лікарі провели термінову операцію.

   Його мама Наталія Гусманова (Волошко) і батько Юрій Гусманов, починаючи із ранку минулої середи, постійно чатують під дверима реанімації лікарні у Львові. Про двох їх менших синів нині дбає бабуся.

Люди уже відгукнулись на заклик допомоги, розміщений у фейсбуку чи в ЗМІ. Хтось перераховує гроші, хтось віддає невикористані рідними ліки, хтось пропонує знижку. Усім цим добрим людям батьки щиро вдячні. Однак кошти потрібні й надалі, адже щодня на лікування хлопця ідуть величезні суми.

Усі ми сподіваємося на одужання Владислава. Коли рідні говорять до нього чи тримають за руку, у нього прискорюється пульс, піднімається тиск, тож він відчуває їх присутність. Велика надія, що молодий організм візьме своє і переможе у цій складній боротьбі за життя.

   Номер картки Приватбанку 5363 5423 0854 6200, отримувач батько Гусманов Юрій Раїсович.      

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − одинадцять =