На головну Інтерв'ю НАША ЦІЛЬ – ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК, – МИКОЛА ЮНАК

НАША ЦІЛЬ – ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК, – МИКОЛА ЮНАК

391

За останні півроку в Україні змінився Президент і парламент. Маємо новий уряд. На черзі – кардинальні зміни на місцях. Уже невдовзі можемо знову йти на дільниці, аби обрати нових депутатів та міських голів.

   З одним із колишніх претендентів на крісло мера у Володимирі-Волинському нам вдалося поспілкуватися іще сьогодні. Про позачергові вибори, бізнес та плани на майбутнє ми розпитали Миколу Юнака.

- реклама -

  – Щойно розпочав  роботу новий парламент, до якого ще місяць тому балотувалися і ви. Як оцінюєте результати передвиборчої гонки?

– По партіях усе було прогнозовано. “Слуги народу” впевнено перемогли у більшості округів. Це величезний, досі незнаний кредит довіри новим політикам від народу. Головне завдання нинішньої влади – виправдати сподівання виборця. Адже досвід попередніх політсил показує, що від великої любові до розчарування може привести один неправильний крок.

  – А якщо говорити не про партії, а про мажоритарку?

– Ну, тут було значно більше інтриги. Якщо взяти Волинь, то від “Слуги народу” перемогу здобув лише В’ячеслав Рубльов. Усі інші нардепи не представляють президентську команду на разі.

  – А як ви сприйняли перемогу на окрузі вашого опонента Ігоря Гузя?

– Достойно. Обирають виборці. Кандидатам лишається лише прийняти їхній вибір. Ігоря обрали вдруге. Такого раніше в 19 окрузі не було. Побачимо, що з того вийде.

  – Тут в Інтернеті про вас почали багато писати останні кілька тижнів. Зокрема, негативно висвітлюють вашу господарську діяльність. Чи є підстави вважати, що бізнесові справи в Миколи Юнака йдуть погано?

(сміється) А ви подайте запит у відповідні служби, то й дізнаєтесь. Таку оцінку повинні давати компетентні органи, а не писаки в Інтернеті. Фейки поширюють мої вороги. Це люди, які за будь-яку ціну хочуть лишитися на посадах.

  – Але ж ви, як власник бізнесу, можете сказати за нього? Якщо на вас хтось  зводить наклеп, то можна і до суду подати…

– Як один із власників бізнесу скажу, що справи йдуть добре. Підприємства зареєстровані у місті Володимирі-Волинському й обробляють понад 6000 гектарів земель. Успішно продаємо нашу продукцію в Україні та за кордон.  Сплачуємо на рік до трьох мільйонів гривень податків саме до міського бюджету. Сьогодні на наших підприємствах сумарно працює близько півтори сотні чоловік. Усе тому, що наша ціль – постійний розвиток.

– Чи правда, що уже кілька років як ви з міста пішли повністю в район працювати?

– Ні. Мої з братом Сергієм підприємства зареєстровані в місті й ми інвестуємо багато саме у Володимир-Волинський. На придбаних земельних ділянках збудували підприємства, створили робочі місця, наповнюємо бюджет.

– А можна якийсь конкретний приклад?

– Запросто. Багатьом мешканцям Володимира-Волинського відоме підприємство “БТР-С”,  яке реалізує бетон та сипучі матеріали.  За роки своєї діяльності, і я не побоюся сказати, що й завдяки його зусиллям в тому числі, у нашому регіоні побудували такі підприємства як БРВ-Україна, Кроноспан, елеватор у П’ятиднях. Нещодавно завершили «Епіцентр» у Нововолинську. Будується елеватор у Іваничах. Якщо подивитися на ці земельні ділянки в минулому, то вони були пустками або закинутими розвалинами колишніх будов. Нині там сучасні виробництва, працюють сотні людей. Це однозначна користь для громади. Тож можна гордо сказати, що Сергій та Микола Юнаки – це інвестори для Володимира-Волинського та району.

   – Ну, із цим схоже розібралися. А як стосовно місцевої політики? Ви вірите, що будуть вибори до міських рад ще цього року?

– Ні. Я думаю, що для цього зарано. Вибори відбудуться наступного року.

  – Ви будете балотуватися на посаду міського голови?

– Так.

  – А який ваш мотив?

– Мій мотив я вам уже називав – це розвиток. В даному випадку – розвиток рідного міста і бажання привести до нього і району якомога більше інвесторів. Адже нам потрібні інвестиції в кожну галузь Володимира-Волинського. Як управлінець із досвідом я бачу, що місто має потенціал, але його ніхто не використовує належним чином.

  – Чим може гордитися кожен мер після своєї каденції?

– Тим що зробив: скільки інвестицій залучив, скільки нових робочих місць було створено. Кошти в бюджеті будуть завжди, а от вміти залучати нові надходження – це вже справа значно складніша, потребує більше зусиль і вмінь, десь трохи і молодечого запалу, а десь впевненості й досвіду.

  – Не боїтеся програшу на виборах?

– Ні. Я не розцінюю це як якісь змагання, де є переможці та переможені. Посада міського голови – це робота, на яку наймають того, кому довіряють. Якщо виборці довірять – буду представляти їхні інтереси і точно зможу зрушити процес розвитку міста з мертвої точки.

Розмову вів Андрій Степанюк

 

На фото: Микола Юнак у полі фермерського господарства “Західний Буг”

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − 2 =