Новини

Наші бійці навчаються у міжнародному центрі миротворчості

Архів
16 переглядів

Військовослужбовці 14-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» проходять навчання в міжнародному центрі миротворчості та безпеки спільно з канадськими, американськими, литовськими та польськими військовими.

На постійній основні з нашими побратимами в якості приданих підрозділів працюють військовослужбовці Збройних Сил Канади. Іноземних військових, кажуть хлопці, цікавить, передусім, наш досвід, здобутий у війні з Росією – зайняття позицій, наступ та оборона в місті, реальні бої. Справила враження на іноземців і техніка наших військових – в захваті вони, зокрема, від танка Т-64, кажуть, дуже хороша машина, яка славиться потужністю й маневреністю. Українці ж переймають від іноземних колег досвід ведення бойових дій за стандартами НАТО. Щодо мовного бар’єру, то, зізнаються, вже практично опанували військову термінологію одне одного, в іншому завжди можна покластися на допомогу перекладачів.

Заступник командира канадської місії наголосив, що немає різниці між українським та канадським солдатом – кожен вірою і правдою служить своїй Батьківщині:  «Зараз ми всі працюємо заради того, аби відновити мир на українській землі. Ми збудували тісну співпрацю з українськими військовослужбовцями, і з часом, я впевнений, вона тільки змінюватиметься й ставатиме продуктивнішою».

Нещодавно  канадські побратими військовослужбовців нашої 14-ї ОМБр завершили своє перебування в Україні й попрямували додому – змінилася  їх п’ята ротація на нашій землі. – повідомляє прес-служба 14-ї бригади.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up