Новини

Наші громади у пілотнім проєкті з цифровізації

Архів
68 переглядів

16 громад Волині стали партнерами з розвитку цифровізації в рамках проєкту впровадження цифрових рішень «Digital Volyn».

Пілотними партнерами проєкту стали Луцька, Володимирська, Нововолинська, Ковельська, Камінь-Каширська, Боратинська, Вишнівська, Горохівська, Зимнівська, Іваничівська, Локачинська, Маневицька, Мар’янівська, Поромівська, Цуманська та Шацька громади.

Завдяки участі у проєкті кожна громада отримає експертну підтримку, спільну взаємодію та обмін досвідом для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування в напрямі цифровізації.

Робота в рамках проєкту охоплюватиме такі напрямки: розвиток інвестиційного маркетплейсу громад Волині, які матимуть можливість розробити електронні інвестиційні каталоги, що допоможуть у пошуках партнерів та співпраці з донорами; проведення тренінгів із впровадження інструментів кібербезпеки; підтримка громад з розробки програм інформатизації; ідвищеннярівеня знань та навичок представників органів місцевого самоврядування та державної влади у плануванні та реалізації політики цифрової трансформації на обласному та місцевому рівнях.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up