Новини

Наші «золота» і «бронзова» медалі у Марокко

Архів
4 переглядів

Вчора у місті Марракеш (Марокко) закінчилася 17-та Всесвітня літня гімназіада – змагання для спортсменів-школярів зі всього світу, яка проводиться за сприяння Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF).

У ній вибороли  медалі двоє наших боксером – Марія Любух та Ірина Боярин, котрі тренуються у спортивному клубі «Любарт».

«Золото та бронзу Всесвітньої гімназіади везуть на Волинь Марія Любух, котра виборола перше місце у віковій категорії 60 кілограмів, а Ірина Боярин третє (63 кг). Україна в загальному заліку з боксу має перше командне місце й сім нагород, серед яких чотири золоті», – написала на своїй сторінці у Фейсбук їхній тренер Юлія Семко.

У змаганнях брали участь близько чотирьох  тисяч спортсменів з понад 60 країн світу. Україну представляли більше сотні школярів з 22 областей. Вони змагалися у різних видах спорту – у стрільбі з лука, легкій атлетиці, шахах, фехтуванні, художній гімнастиці, аеробіці, дзюдо, карате, плаванні тощо Вперше у цім році до програми ігор включено бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

Дівчата займаються боксом уже кілька років. Марія вже встигла побувати на чемпіонаті Європи, Ірина вперше брала участь у змаганнях такого високого рівня. Перепустку на світові змагання спортсменки здобули наполегливими тренуваннями і перемогою на Всеукраїнській гімназіаді, за результатами якої потрапили у збірну команду України.

Марія  Любух навчається у групі кравців у Володимир-Волинському вищому професійному училищі, Ірина Боярин – у ЗОШ №2.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up