На головну Новини Нашу первинну медицину фінансуватиме Національна служба здоров’я

Нашу первинну медицину фінансуватиме Національна служба здоров’я

87

  Лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги уклали 34, 4 тисячі декларацій на обслуговування із пацієнтами, жителями міста і району. За словами головного лікаря Центру Катерини Чубок, зараз тут очікують на укладання договору з  Національною службою здоров’я України, а отже й прямого фінансування від 1 січня Нового року.

Кошти для «первинки» на наступний рік  надходитимуть відповідно до кількості підписаних декларацій з урахуванням вікових коефіцієнтів пацієнтів та плюс, до 1 липня, нараховуватиметься ще по 120 гривень за людину на розрахункову кількість приписаного населення, яке залишилося без декларацій.

- реклама -

Пацієнтам, котрі уклали декларації, безплатно проводитимуться загальні аналізи крові та сечі, а також на цукор, холестерин, ЕКГ-обстеження. Днями вийшла постанова Міністерства охорони здоров’я, що врегульовує скерування в окремих випадках на аналізи й обстеження (крім тих, які передбачені безплатно), без вузького спеціаліста.

Центр обслуговує і так званий «червоний список», тобто людей, які не уклали декларацій, але проживають на нашій території. Однак  головний лікар ЦПМСД нагадує, що вони ще можуть обрати лікаря, якому довірять здоров’я своє і своєї родини.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 + шістьнадцять =