Новини

Наскільки наш медичний заклад готовий до епідемії

Архів
7 переглядів

Із початком надзвичайних протиепідемічних заходів у країні до підтримки місцевої медицини у боротьбі з коронавірусом долучилася і влада. Із резервного фонду міського бюджету виділили кошти на придбання засобів індивідувального захисту, дезинфікуючих розчинів, медикаментів та медичної апаратури, зокрема, ШВЛ, на суму мільйон 169 тисяч гривень. 

У місті є тести для визначення вірусних інфекцій – усіх, крім коронавірусу. За прийнятим Міністерством охорони здоров’я протоколом, медики спершу повинні виключити будь-які інші респіраторні вірусні інфекції, лише після цього перевіряти на Covid-19. Експрес-тести для перевірки на коронавірус теж незабаром з’являться у нашій лікарні – медзаклад уклав угоду на закупівлю цих тестів на суму 24 тисячі гривень з єдиною компанією-постачальником в Україні.

Володимир-Волинське ТМО визначене однією з тих госпітальних баз на Волині, які можуть надавати допомогу хворим на коронавірус. Для цього, зокрема, в інфекційному відділенні облаштовано два спеціальні бокси. У разі різкого зростання кількості випадків захворювання, ТМО може виділити до 65 додаткових ліжок для таких хворих. У розпорядженні лікарні – десять апаратів штучної вентиляції легень, два з них – щойно куплені, усі в робочому стані.

Окрім коштів, виділених із міського бюджету, керівники медзакладів, ЦНПМСД та ТМО, направили звернення до голів ОТГ з проханням долучитися до виділення додаткового фінансування. Зараз сільські голови допомагають забезпечити доїзд медичних працівників, які проживають у селах району, на роботу. Про це на позачерговій сесії міської ради розповіла Катерина Чубок, головна лікарка ЦНПМСД.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up