Новини

Настав час перевірити роботу системи опалення

Реклама
201 переглядів

Літо – найкраща пора, щоб підготуватися до наступного опалювального сезону. А з огляду на ситуацію у країні, вже зараз очевидно, що він буде непростим. Тож потрібно зробити усе можливе, аби хоч трохи вплинути на ситуацію і в умовах великої економії електроенергії не переплачувати ще й за тепло. Тож невідкладно зверніться до фахівців у сфері опалювального та водогрійного обладнання, які здійснять перевірку справності котла та професійне очищення системи опалення. Завдяки цим процедурам взимку батареї будуть нагріватися в рази швидше, віддаючи тепло оселі ефективніше. Спеціалісти працюють не лише у Володимирі, а й по усій області. Також за окрему плату можуть виїздити у сусідні області.

Сервісно-технічне обслуговування котлів обов’язкове

Однією з найпоширеніших помилок, яких допускають господарі, що встановили в оселі котел, – нехтування рекомендаціями про необхідність щороку, перед початком опалювального сезону, проводити його сервісно-технічне обслуговування. Більшість звертають увагу на устаткування, коли воно виходить із ладу. І найчастіше, як на зло, це трапляється у найбільш непідходящий час посеред опалювального сезону в період холоднечі. Тоді потрібно чекати кілька днів і потерпати від ряду незручностей, доки майстри усунуть проблему. Тож щоб цього не допустити, заплануйте здійснити сервісно-технічного обслуговування уже на найближчий час. Увесь процес займе не більше, ніж пів дня – фахівці намагатимуться все зробити у найкоротші терміни.

Щоб поліпшити тепловіддачу потрібно промити усю систему опалення

Однією з поширених проблем, з якими стикаються користувачі, – зниження ефективності роботи усієї опалювальної системи. Буває, починає слабо гріти котрась із батарей або верхня її частина гріє, а низ – холодний. Господарі, щоб обігріти житло, встановлюють у котлі вищу температуру, а отже працює він на більшій потужності, що обов’язково відобразиться у платіжках за газ або електроенергію.

Причиною таких проблем майстри називають теплоносій – воду, що циркулює трубами. У нашій місцевості вода має у своєму складі багато хімічних елементів та солей, зокрема магнію, кальцію, калію, а також вапно, глину, залізо та інші органічні сполуки. При її нагріванні в системі опалення і котлах утворюється накип, наліт і осад. Інколи навіть починається хімічна реакція з матеріалом внутрішньої поверхні системи і, як наслідок, – додатковий наліт та іржа. Буває, забиваються труби, які у більшості будинків заховані у стінах та підлозі. Тому часто потрібне лише промивання системи опалення.

Хибно думати, що таку маніпуляцію може провести навіть сам господар. Для того, аби вона була ефективною, працювати повинен спеціаліст із досвідом, що має відповідне обладнанням та знає, які хімічні препарати обрати для кожного конкретного випадку. Лише кваліфікований слюсар зможе визначити ступінь забрудненості, підібрати методи очищення та проведе всі роботи на найвищому рівні.

Промивання системи опалення у будинку варто здійснювати раз у 5-7 років, промивання котла – кожні два-три, а сервісне технічне обслуговування і чищення котла згідно з рекомендаціями виробників та інструкціями – не рідше разу в рік.

Як зазначають фахівці, вони мають ряд засобів, які дозволяють промити не лише сучасні системи опалення, а й ті, яким по п’ятдесят років. Тож навіть старі чавунні батареї можуть гріти так ефективно, як і нові.

Проконсультувати з приводу поліпшення ефективності роботи вашої системи опалення чи технічного обслуговування, ремонту, промивання або чищення котлів, колонок, бойлерів можна за телефоном 0687338062.

Наш кор.

Коментарі
Теги: промивання котлів, сервісне обслуговування котлів, система опалення
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up