Новини

Наступна зима прийде з обмеженими енергоносіями

Архів
35 переглядів

За прогнозами  на наступний  осінньо-зимового період  опалювальний сезон обіцяє бути складним,   отож  вже потрібно вжити заходів задля економії енергоресурсів.  Про це йшлося на  зустрічі з головами ОСББ, ЖБК та керівниками комунальних підприємств у міськвиконкомі.

На нараді у Міністерстві розвитку громад, в якій узяв участь і перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, стало відомо, що постачання газу у міста України буде скорочене на 10 відсотків. Відтак необхідно знижувати температурний режим у помешканнях, або переходити на альтернативні види палива. Щодо останнього, то зараз у кількох міських котельнях проводяться відповідні роботи, які допоможуть економити газ.

На думку Ярослава Матвійчука, у новому опалювальному сезоні може зрости навантаження на електромережу, тож багатоквартирним будинкам потрібно до цього підготуватись, частково замінивши проводку. Наразі усі капітальні видатки заборонені, через що виділити кошти з місцевого бюджету на такі роботи не вдасться, проте це питання буде порушуватись на обласному селекторі з Офісом Президента.

Йшлося й про обслуговування ліфтів та місцеву програму співфінансування їх капітального ремонту. Виділення коштів ці роботи заморожено, тому заплановані на цей рік ремонти поки не проводяться, але відновляться відразу, як буде можливість виділяти  на це кошти.

За рішення комісії з оптимізації «Володимирліфту»,  це підприємство приєднають до управляючої житлової компанії зі збереженням чинних тарифів. Програма Фонду енергоефективності працює, проте також є проблеми з оплатою.

Такі зустрічі для обговорення наболілих проблем у міськвиконкомі планують  проводити регулярно.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up