На головну Новини Насичена підсумкова літня сесія освітян

Насичена підсумкова літня сесія освітян

8

У червні Володимир-Волинський центр професійного розвитку педагогічних працівників провів підсумкову літню сесію.Під час  цієї сесії педагоги відвідали Duo-майстер-класи учителів музичного мистецтва Людмили Католик і Тетяни Зай; круглий стіл для вчителів словесників “Професійна  майстерність сучасного педагога- словесника”; сесію-зустріч  “Підсумковий  діалог з учителями зарубіжної літератури”; – підсумковий семінар “Професійна майстерня  вчителя іноземної мови: методика, проблеми, досвід”.

Відбулись також зустрічі вчителів історії з колегою-краєзнавцем Ігорем Бараном  «Удосконалення освітнього процесу на уроках історії та правознавства шляхом використання краєзнавчого матеріалу», підсумкові математики – “Підсумки організації освітнього процесу в умовах воєнного стану”, інформатики – “Панорама наших перспектив. Підсумки і плани на майбутнє”, трудового навчання – “Вернісаж педагогічних знахідок”. Здійснено також подорож в природу “Великий шлях починається з маленького кроку” для вчителів природничих дисциплін, проведено  гру-квест “З Україною в серці” для вчителів початкових класів,  рефлексійне коло про особистісне та професійне зростання умотивованого педагога, для тих з них, які працюють із особами з особливими освітніми потребами. Освітню подорож “Нові вектори базового компоненту дошкільної освіти – зміст і якість” влаштували для директорів, вихователів-методистів, вихователів ЗДО.

- реклама -

У теоретичних блоках спікери – консультантки центру Людмила Салабай, Оксана  Стасюк, Ірина Костюк, Катерина Красько, Жанна Базь озвучили  підсумки діяльності професійних спільнот, надали фахові та методичні коментарі з предметів, закріпили на практиці  та окреслили основні орієнтири на новий навчальний рік.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × чотири =