Новини

Наука будувати бізнес у туризмі: у Центрі зайнятості підбили підсумки щорічної школи

Архів
22 переглядів

Протягом шести місяців уже всьоме у міськрайонному центрі зайнятості проходили заняття в рамках «Школи підтримки культури та туризму». Близько двох сотень учасників школи, спрямованої на відродження народних промислів регіону та розвитку туристичного бізнесу, мали нагоду здобути нові знання, навчитись різним видам рукоділля та познайомитись із відомими місцевими майстрами, надихаючись їхнім прикладом.

У залі засідань міськрайонного центру зайнятості на інформаційному стенді нині незвичайна виставка – милі та щирі малюнки із зображенням квітів над якими натхненно працювали учасники пленеру, що відбувся у рамках «Школи підтримки культури і туризму». Для багатьох з них це був перший в житті подібний досвід. І це лише один із заходів у якому брали участь майбутні фахівці у галузі місцевого туризму.

На підсумкове засідання «Школи підтримки культури і туризму», яке відбулось наприкінці минулого тижня, до центру зайнятості, окрім учасників, завітали запрошені гості, кожен з яких вніс певний вклад у навчальний процес: науковий співробітник історичного музею Богдан Янович, викладач педколеджу Ніна Білець та директор ФПП «Бізнес-центр» Оксана Сапіга.

Богдан Янович, який залюбки проводив для безробітних захоплюючі пішохідні екскурсії визначними історичними місцями Володимира, ще раз наголосив на унікальності наших пам`яток і що на цьому можна та потрібно розвивати місцевий бізнес – відкривати концептуальні заклади громадського харчування з історичною тематикою, виготовляти сувенірну продукцію тощо.

Про перспективи розвитку туризму зазначила і Оксана Сапіга, яка вважає, що у нашому місті можна придумати цікаві маршрути не гірші, аніж у Карпатах чи інших більш розкручених туристичних місцях України. Крім цього, вона поділилась інформацією про сайти, де можна відшукати гранти та проекти для бізнесменів-стартаперів.

Викладач трудового навчання Ніна Білець, яка показувала учасникам «школи» майстер-клас із пошиття оригінальної наволочки, підбадьорила присутніх поки що безробітних володимирчан тим, що заробляти гроші, створивши невеликий бізнес у галузі туризму, цілком можливо. Вона поділилась власним досвідом та дала кілька практичних порад тим, хто планує створювати щось власними руками і заробляти на цьому гроші.

На завершення підсумкового засідання провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Єфімчук вручила Богдану Яновичу та Ніні Білець подяки за участь.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up