Новини

Наукова конференція до 80-річчя педколеджу

Архів
10 переглядів

Науково-практична конференція «Педагогічне краєзнавство Волині» була приурочена до 80-річчя з дня заснування педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського.

Для участі у  ній оргкомітетом отримано матеріали від 51 дослідника волинського краю, в тому числі двох докторів наук, професорів, 12 кандидатів наук, а також педагогів-практиків, співробітників музеїв, аспірантів та студентів Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Луцького університету, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, Луцького інституту розвитку людини та інших. Серед відомих особистостей, що взяли участь у конференції,  були ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко, професор кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова спілки краєзнавців Волині Геннадій Бондаренко, проректор  інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук Олександр Дем’янюк, депутат Верховної Ради другого скликання, заслужений працівник сільського господарства України Ростислав Чапюк.

За результатами проведення конференції видано програму та збірку матеріалів, усім авторам тез вручено сертифікати, а навчальним закладам, що широко представили учасників,  подяки. Відбулися пленарне та два секційні засідання, екскурсії музеями Агатангела Кримського та декоративно-прикладного мистецтва, працювала виставка «Розвиток школи і освіти на Волині».

Ідея проведення такої конференції у коледжі належить заступнику директора з навчальної  роботи Олександру Юринцю та викладачу психології Богдану Шахраюку. Вони ж підготували організаційні матеріали, забезпечили друк програми, уклали збірку матеріалів конференції, підготували і розіслали запрошення учасникам, підготували виставку, провели пленарне засідання. Про це повідомляє сайт коледжу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up