На головну Новини Навчальний рік завершиться без масових урочистостей

Навчальний рік завершиться без масових урочистостей

169

Спливає травень, а з ним закінчується і навчальний рік. Яким буде його завершення у Володимир-Волинській територіальній громаді, ми поцікавилися у начальниці гуманітарного управління міськвиконкому Оксани Бігун.

«Попередньо від Міносвіти звучала пропозиція завершити навчальний рік 10 червня. Але оскільки адміністрації усіх навчальних закладів рішення про закінчення шкільного року приймають автономно, виходячи з виконання календарного плану, який передбачає певну кількість «вичитаних» годин, то датою завершення навчального року визначили 31 травня», – пояснила Оксана Бігун.

- реклама -

   Також вона зауважила, що урочистого святкування дня Останнього дзвоника цього року у навчальних закладах не буде. Щодо вручення свідоцтв про базову та атестатів про загальну середню освіту,  а також відзнак – срібних і золотих медалей, їх організують орієнтовно у червні. Як саме – поки що не вирішили, адже в цілях безпеки ліпше уникати масових заходів і великих скупчень людей. Тож, можливо, вручення атестатів проводитимуть у кожному класі окремо. Про формат і дату повідомлять додатково.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 2 =