Новини

Навчальний центр від 100-ї бригади запрацював у Луцьку

Новини
255 переглядів

100-а окрема бригада розгорнула у Луцьку ознайомчо-навчальний центр для повнолітніх цивільних громадян, які хочуть ближче познайомитися з азами військового фаху.

Так, на базі сучасного мультимедійного тиру можна буде пройти відразу три курси: з володіння стрілецькою зброєю (ПМ, «Форт», АК, РКК, ККМ); ПТРК (РПГ, Javelin, NLAW); ПЗРК (Stinger).

Навчання (яке для слухачів безплатне) проводитимуть кваліфіковані та досвідчені інструктори, які мають великий досвід участі у бойових діях. До прикладу, стріляти з NLAW (вчитиме людина, яка свого часу під Бахмутом саме з такого ПТРК знищила далеко не один російський танк.

Поруч з мультимедійним тиром працюватимуть ще три ознайомчо-навчальні локації:  тактична медицина; мінно-вибухова справа; управління БПЛА.

У цьому ознайомчо-навчальному центрі не вручатимуть повісток. Мета його роботи – поліпшити уявлення наших цивільних співгромадян про військові спеціальності та основи національного спротиву. Запрошують на цікаві заняття повнолітніх чоловіків і жінок.

Докладніша інформація за телефоном (WhatsApp) 0505553070.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up