На головну Новини Навчання педагогів, які вчитимуть п’ятикласників по-новому

Навчання педагогів, які вчитимуть п’ятикласників по-новому

12

Протягом двох тижнів для трьох груп педагогів, які навчатимуть «по-новому» в п’ятих класах НУШ,  проведено 30-годинні курси підвищення кваліфікації, де слухачі опрацювали чотири модулі –  «Сучасний учитель/учителька як провідники змін», «Учень Нової української школи», «Безпечне інклюзивне освітнє розвивальне середовище», «Освіта по-новому».

Директор центру Людмила Страхорчук ознайомила з професійним стандартом учителя як орієнтиром для професійного зростання та особливостями дітей, які прийдуть у 5-й клас. Консультантки центру Людмила Салабай створила атмосферу універсального дизайну  освітнього процесу та провела тайм-менеджмент як складову управлінсько-педагогічної діяльності; Оксана Стасюк презентувала педагогіку партнерства, створення ефективного плану уроку; Катерина Красько розповіла про STEM – проект як інтегративну модель навчання та сучасні підходи навчальних досягнень учнів; Жанна Базь зосередила увагу на мовленнєвій компетентності та ключових уміннях, формуванні критичного мислення.

- реклама -

Досвід щодо формувального оцінювання у початковій школі представила вчителька НВК № 3 Оксана Мудрик. Заслужена учителька України Наталія Козік, яка викдадає хімію в  гімназії, поділилась досвідом інтегрованого навчання. Як досягти успішного впровадження STEM-проекту у навчальний процес, продемонструвала вчителька географії НВК № 3  Наталія Іванова. З можливостями інтерактивних сервісів для навчання учнів, які живуть у цифровому світі, ознайомила учителька інформатики НВК № 3 Ірина Мартинюк. Про розв’язання проблем професійного та емоційного вигорання розповіла директорка інклюзивно-ресурсного центру Олена Токарєва.

Навчанням за програмою підвищення кваліфікації успішно пройшли 59 учителів шкіл міської громади.

Центр професійного розвитку педагогів вдячний директорам НВК № 3  Анатолію Матвейчуку, Суходільської ЗОШ  Віктору Рупші та міської школи № 1 Людмилі Самусєвій за надання приміщень для проведення навчання.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 + одинадцять =