На головну Новини Не для всіх законними є пом’якшувальні карантинні заходи

Не для всіх законними є пом’якшувальні карантинні заходи

75

У Володимирі-Волинському підприємці обурені: не зважаючи на рішення міської комісії ТЕБ і НС про дозвіл діяльності закладів громадського харчування до 20:00 та ще певні пом’якшення, деякі з них отримали протоколи від поліції про порушення карантинних заходів.

Як виявилося, рішенням міської комісії про пом’якшення заходів карантину правоохоронці не можуть керуватися.  Згідно з постановою Кабміну, визначати додаткові карантині заходи на територіях, що опинилися у червоній, помаранчевій та жовтій зонах може державна комісія ТЕБ і НС або місцеве самоврядування.

- реклама -

Депутат міськради та підприємець Сергій Радкевич розповів Інтернет-виданню «Буг», що в даному випадку потрібне рішення сесії. І зробити це треба терміново. Наразі збирають підписи підприємців, щоб занести їх ще чинному міському голові, щоб той скликав позачергову сесію.

Володимир-Волинський  від 19 жовтня у «червоній зоні», адже у місті стрімко почала рости кількість випадків захворювання на ковід. Обласна комісія ТБ і НС, слідом за державною, затвердила жорсткі умови для дотримання карантину для  міст і населених пунктів, які опинилися у  такій зоні. Згідно з  ними заборонено приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, в інших закладах розважальної діяльності, суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення. На міській комісії ТЕБ і НС вирішили дещо заходи пом’якшити: не закривати кафе та магазини

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девять + вісім =