Виконавчий комітет обласного осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» зробив  заяву щодо виходу з фракції обласної ради двох депутатів.

Зокрема, 12 квітня  Костянтин Зінкевич та Борис Бабійчук написали заяви про вихід із фракції «Об’єднання «Самопоміч». Члени виконавчого комітету «Об’єднання «Самопоміч» у області звернулися до виконавчого комітету партії щодо виключення  їх з партії  та відсторонення від керівництва районними осередками.

- реклама -

«Ми звертаємося до партійного керівництва з клопотанням про позбавлення членства та відсторонення цих депутатів від виконання обов’язків голів Володимир-Волинської та Нововолинської місцевих організацій, – заявила Юлія Вусенко, керівник виконавчого комітету обласного осередку «Самопомочі». – Також контрольна комісія з’ясовуватиме обставини, що призвели до виходу цих депутатів з фракції  у обласній раді. Вважаю, що цей вихід може бути спричиненим тиском на представників нашої партії на місцях, якій посилився останнім часом у країні в цілому. Незважаючи на те, що фракція «Самопомочі» припинила своє існування у обласній раді, будемо і надалі відстоювати інтереси волинян».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 + шістьнадцять =