Новини

Немає ідеальних громадських бюджетів – переконалась Оксана Субицька

Архів
6 переглядів

Форум практиків партиципації «Громадські бюджети від А до Я», у якому брала участь начальник управління економічного розвитку та інвестицій міськвиконкому Оксана Субицька, зібрав понад 200 представників не лише з України, а й з Молдови, Німеччини, Грузії, Польщі, Великої Британії і став простором для презентації успішних практик, обміну досвідом та дискусій.

Його організували Фонд Східна Європа, Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», Проекти USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи», Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень, «Громадяни в дії» незалежного центру політичних досліджень. В ході панельних дискусій досвідом поділилися представники Полтавщини, Балтської ОТГ, Кропивницького, Києва, польських міст Лодзь та Варшава, молдовських Бєльці та Кишинева, а також грузинського Горі.
Як розповіла Оксана Субицька, їй випало працювати в групах щодо планування вдалого громадського бюджету, його стандартів та критеріїв, де обговорили проблеми, якими супроводжується такий бюджет на різних рівнях, та шляхи їх розв’язання.

– На цьому форумі я зрозуміла, – ділиться враженнями чиновниця, – що ідеального бюджету участі просто не існує. Тому будемо працювати далі над удосконаленням та оновленням положення про громадський бюджет Володимира-Волинського та пріоритетними напрямками проектів, з якими можна ознайомитись в системі «Громадський проект. Володимир – Волинський.

Отож, якщо у жителів міста є пропозиції та зауваженнядо такого положення та пріоритетних напрямів проектів, їх слід подавати на паперових носіях до 25 грудня за адресою: вул. Д. Галицького, 5 (кабінет 5), в управління економічного розвитку та інвестицій.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up