На головну Новини Несподіваний подарунок від незнайомця

Несподіваний подарунок від незнайомця

59

Несподіваний подарунок зробив відпочивальник з Німеччини десятирічній Кароліні Марходей, котра страждає на рідкісну хворобу.

Разом з батьками та сестричкою дівчинка відпочивала на озері Світязі у наметовому містечку. Поруч у кемпінгу проводив своє дозвілля іноземець і бачив, як  та постійно слухала музику з планшету, а коли мелодія замовкала, починала помітно хвилюватися, тоді хтось із рідних вмикав її знову.

- реклама -

На третій день незнайомець підійшов до Кароліни і дав їй свій планшет. Здивована мама пояснила, що донечка не може ним користуватися самостійно. Тоді чоловік, зізнався, що весь час спостерігав за ними, і не міг не познайомитись з незвичайною дівчинкою. Дізнавшись її історію хвороби і те, що для неї  музика є своєрідною терапією, подарував планшет.

-Я спочатку не зрозуміла, подумала, що відпочивальник з Нюрнберга залишив техніку на якийсь час, а потім забере , – розповідає Ірина Марходей. – І коли повторила, що донечка не вміє і не може нею користуватися, відповів: нехай планшет буде для неї подарунком. Я настільки розгубилася, що забула запитати його  ім’я. А наступного дня він поїхав. Ми щиро вдячні за  таку увагу і чуйність. Тепер Кароліна слухатиме мелодії з подарованого планшету.

Жанна БІЛОЦЬКА

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

пятнадцять − один =