Новини
Сьогодні

Невідкладну допомогу тепер надаватимуть цілодобово

Архів
14 переглядів

У неділю на території амбулаторії № 2 (приміщення колишньої дитячої поліклініки, І поверх, кабінет «Фільтр», вхід з двору) розпочав працювати пункт невідкладної медичної допомоги, який буде обслуговувати громадян поза робочим часом амбулаторії. Нагадаємо, що вона зазвичай відкрита з 8.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю, в суботу – з 8.00 до 16.00.

Тепер пацієнти зможуть звертатись у лікарню увечері і вночі, а також на вихідних. Ідеться про нескладні ситуації, не пов’язані із втратою свідомості. Тож якщо у вас високий тиск, підвищена температура або ж лікар (у направленні з особистою печаткою) призначив якісь ін’єкції, на вас завжди тут чекатиме черговий фельдшер, який зможе також зробити електрокардіограму чи виміряти цукор. У його ж обов’язки входитиме спільна робота з поліцією для випадків констатації смерті на дому.

У робочі дні фельдшер прийматиме з 18.00 до 8.00 наступного ранку, в суботу – з 16.00 до 9.00 недільного ранку. У неділю на прийомі також чергуватимуть сімейний лікар та педіатр – з 9.00 до 15.00, а з 15.00 до 8.00 понеділка – знову фельдшер.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up