Новини

Незабутній відпочинок від гміни Людвін для устилузьких школярів

Архів
2 переглядів

«Мені дуже сподобалась поїздка до Польщі. Це, мабуть, одна із найвизначніших подій в моєму житті». Саме такими є враження учнів Устилузької школи, які впродовж п’яти днів перебували в Польщі на запрошення вуйта гміни Людвін Анжея Харбося та директора гімназії публічної с.Людвін Кінги Супровіч.

Юні устилужани мали можливість відвідати майстер-клас з випікання житнього хліба в Домі народних традицій; помандрувати підземеллями Хелма і зустрітися там зі справжнім привидом; помилуватися величчю палацу Замойських в Козлувці; випробувати атракціони в Люблінському аквапарку і помандрувати екологічними стежками Поліського національного парку; вклонитися пам’яті жертв коцентраційного табору Майданек; пройтися бруківкою Старого міста і скуштувати найсмачніше морозиво в Любліні. Всі екскурсії проводились польською мовою, адже в Устилузькій школі вона вивчається з 5 класу. Наші учні мали чудову нагоду поспілкуватися польською  з носіями мови, і цим самим поліпшити свої знання. А часу для спілкування було немало: під час тренінгу-знайомства, інсценізації казки «Ріпка», дискотек і спортивних змагань. Незабутні враження залишились від уроку англійської мови, на якому польські та українські школярі продемонстрували не лише знання мови, а й вміння користуватися гаджетами.

Завдяки цій зустрічі наші діти знайшли нових друзів, ознайомились з історією та традиціями дружньої європейської країни-сусідки. Наша міжнародна співпраця – «крок до Європи», спрямована на реалізацією програми дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня на тему «Формування громадянської компетентності учнів в умовах євроінтеграції України». Найближчим часом плануємо зустріч за «круглим столом» науковців ВІППО, представників польської гімназії, керівників Устилузької міської ради та творчої групи  місцевої школи на тему «Особливості розробки моделі підготовки громадянсько-компетентного випускника загальноосвітнього навчального закладу», сподіваємось на плідну співпрацю, обмін досвідом, пошук шляхів розв’язання спільних проблем. Адже наше майбутнє сьогодні сидить за партами…

Тетяна ВАСИЛЕНКО,

учитель початкових класів ЗОШ І-ІІІступенів м.Устилуг.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up