Новини
Сьогодні
19.06.2024
18.06.2024

Незавершені роботи і плани на наступний рік: брифінг міського голови

Ігор Пальонка, Володимирський міський голова

Останній у цьому році брифінг володимирського міського голови Ігоря Пальонки розпочався із підсумків 2023 року. Також представники ЗМІ мали нагоду озвучити свої запитання.

 Зараз перебуває в роботі три великих обєкти – Центр культурних послуг, басейн та музей. Чи є прогнози, коли завершаться роботи? Ремонт даху ЦКП підрядники обіцяють завершити до кінця тижня. Зважаючи на те, як рухаються роботи, це реально. У басейні також мають цього тижня перекрити дах, а в січні будуть завершувати роботи з укладання плитки і системи очищення в чаші басейну. Щодо музею – роботи виконані частково, але занадто затягнулися. Будемо збирати велику нараду з підрядниками, керівництвом і говорити, чому так сталося. Бо цього року мали унікальну можливість зробити ремонти  фасаду. А зараз невикористані кошти повернуться у бюджет і будуть розподілятися по-новому. І зауважу, що в 2024 році він буде складним.

Яку суму для військових заклали у бюджеті на наступний рік? Наразі це 8 мільйонів гривень – три на купівлю БПЛА і п’ять на автомобіль, який вкрай потрібний 55-му батальйону 100-ї бригади ТрО. А далі скеровуватимемо на потреби військових кошти із вільних лишків, а також із перевиконання бюджету, якщо воно буде.

На будівництво реабілітаційного центру потрібно близько 100 мільйонів гривень, а в бюджеті заклали лише півтора? Попередньо будуємо його за рахунок коштів як місцевого бюджету, так і державного. Крім того, ТМО виграло чималий грант, який також передбачає придбання обладнання для цього закладу. Сподіваємося залучити кошти і Міністерства охорони здоров’я.

КП «Володимиртепло» досі без директора? Працівники виконкому досі періодично намагаються вийти на контакт із колишнім директором, який виїхав за кордон і не повернувся, але поки безуспішно. Зараз є виконувач обов’язків, а в січні, сподіваюся, призначимо постійного керівника. Є кілька кандидатур, коли визначимося з остаточною, обов’язково повідомимо.

Центр культурних послуг і культурно-мистецький центр тепер працюють як одна установа? Чи задоволені ви керівництвом закладів? Наша галузь культури перебуває в процесі реформи, і передбачається, що ЦКП будуть підпорядковуватися усі заклади культури громади. Я задоволений роботою директорки ЦКП як керівниці цього закладу. Але щодо культурних заходів то, вважаю, що їх трохи бракує, хотілось би більше.

При вході у приміщення міської ради встановили турнікет. Із чим це повязано і як людям потрапити на прийом до міського голови? Ми вже давно планували запровадити певні заходи безпеки, а після трагічного інциденту, який стався на Закарпатті, переконалися у доцільності. Бо у суспільстві наростає напруга,  і хтозна, як вона може вилитися. Але потрапити до мене чи до заступників на прийом, як і раніше, можуть всі охочі. І навіть у неприйомні години, якщо  на місці, то приймаю всіх, хто звертається.

Як розгортається співпраця з новим очільником поліції? Мали з ним робочу зустріч, де обговорили гострі проблеми – це, зокрема, рух через центр міста великогабаритного транспорту. Відчутно, що він на це звернув увагу, бо є вже ряд затримань цих порушників нашою поліцією. Також у місті встановили камери з розпізнаванням номерних знаків, тому ідентифікувати тих, хто порушує правила, буде ще легше.

   На завершення Ігор Пальонка подякував депутатському корпусу, працівникам міськвиконкому, комунальних підприємств, мешканцям, що, попри війну, рік завершується нормально. І побажав, аби 2024-й приніс таку омріяну і вистраждану перемогу.

Віталіна МАКАРИК

 

Коментарі
Теги: Ігор Пальонка, брифінг
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up