На головну Новини Ніхто, крім нас, не змінить наше життя на краще, – Віктор...

Ніхто, крім нас, не змінить наше життя на краще, – Віктор Олійник,кандидат у депутати Волинської обласної ради від ВО «Батьківщина» (округ №5)

207

Ще ніколи місцеві вибори не відбувалися у такий складний час, коли Україна бореться на два фронти. Перший – збройне протистояння з російським агресором на Донбасі. Друге – війна з невидимим, але підступним і небезпечним коронавірусом. Водночас нинішні перегони знакові ще й тим, що на депутатів, які отримають кредит довіри виборців, покладається завдання особливої ваги – налагоджувати роботу реформованого місцевого самоврядування.

Якість життя кожної громади, кожного міста чи маленького села, кожної родини залежатиме ще й від того, як швидко нові обранці зуміють переступити через партійні бар’єри, об’єднати зусилля задля спільної справи – розвитку місцевих громад.

- реклама -

Волинь – наша Батьківщина. Вона, наша рідна земля, об’єднує понад мільйон жителів області. Я, як і кожен волинянин, горджуся історією нашого краю та звитягами наших предків, пишаюся його здобутками.  Хочу, щоб у нас, на Волині, були гарні європейські дороги до кожного найвіддаленішого села, щоб діти навчалися у сучасних школах, а в лікарнях можна було отримати кваліфіковану допомогу висококласних лікарів. Щоб замість того, аби шукати заробітків по закордонах, мої земляки мали гарну роботу і гідну зарплату вдома, на батьківщині, а їхні діти ніколи не знали, що таке соціальне сирітство. Щоб багатства, якими обдарувала природа нашу волинську землю – мідь, бурштин, природний газ, торф,вугілля – служили місцевим громадам, а не були джерелом незаконного тіньового збагачення окремих спритників. Щоб наші ліси, озера, річки радували своєю красою, а не наводили сум вирубками та забрудненням.

Власне, це мої орієнтири як кандидата в депутати Волинської обласної ради по округу №5, що об’єднує міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Іваничівський, Локачинський, Володимир-Волинський райони. Я йду з командою «Батьківщини», яка має чітку стратегію розвитку територіальних громад, усвідомлює відповідальність, яку бере на себе, готова працювати багато і наполегливо. Бо ніхто, крім нас, не змінить наше життя на краще.

Пропоную володимирчанам скористатися моїм досвідом: я обирався депутатом обласної ради, був народним депутатом України (шостого скликання), працював в органах місцевого самоврядування. Хочу свої знання і вміння використати для розвитку Волині, підтримки громад, захисту і лобіювання інтересів земляків, бо добре знаю місцеві проблеми, не раз озвучував їх із парламентської трибуни, стукав у міністерські кабінети, щоб допомогти землякам.

Передбачаю, що, як і в кожній новій справі, обранці новостворених об’єднаних громад і районних рад стикнуться з несподіваними випробуваннями і труднощами. Аби впоратися з ними, до місцевих рад треба обрати професіоналів. «Батьківщина» делегувала на вибори тих, хто має чималий досвід роботи в органах місцевого самоврядування, досконало знаєне тільки проблеми місцевих громад, а й способи та методи їх розв’язання. Саме такі обранці громад знайдуть правильні рішення найважчих проблем.

Звертаюся до вас, мої земляки – володимирчани, не помилитися, довіривши владу непрофесіоналам, щедрим на красиві слова та обіцянки. Бо хоча депутати місцевих рад не можуть змінювати закони, ухвалені парламентом, вони мають достатньо повноважень, щоб безпосередньо вплинути на життя громад, захисти людей від шахрайських земельних схем, звільнити  територію міст і селищ від гральної мафії, не допустити закриття шкіл, сільських медпунктів та амбулаторій, зростання тарифів на комунальні послуги, тобто реально  впливати на життя кожного міста і села.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять + дванадцять =