На головну Війна Німецькі партнери передали авто для ЗСУ

Німецькі партнери передали авто для ЗСУ

125

Автомобіль Mercedes Sprinter, який поповнить автопарк наших захисників, днями приїхав у Володимир з Німеччини, повідомляють на офіційному сайті міста. Багаторічна співпраця з містом-партнером Цвікау вчергове дала свої плоди –  цими вихідними у громаду прибув уже другий автомобіль з цього німецького міста.

Такий подарунок для захисників України зробив власник фірми «TIP TOP» Йорн Фібіг. Завдяки сприянню очільниці міста Цвікау Констанс Арндт та керівнику відділу з питань міжнародної діяльності Свену Дітріху, працівники Володимир-Волинського міськвиконкому привезли у громаду автомобіль, який напередодні пройшов повне технічне обслуговування, а також гуманітарну допомогу медичного призначення.

- реклама -

Голова благодійної асоціації «Партнерство заради України» Карл-Ернст Мюллера від себе особисто презентував солодощі, які по приїзду у Володимир були передані дітям, що прибули до нас з територій, де ведуться активні бойові дії.

Щодо автомобіля Mercedes Sprinter, то його разом із бусом-холодильником та іншими речами уже найближчими днями буде доставлено у місце розташування механізованої бригади.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 4 =