Новини

Нова форма військового квитка

Лайфстайл, Новини
197 переглядів

Кабінет міністрів України затвердив нову форму військового квитка, а ті, що оформлені до 16 травня, вважаються дійсними до видачі документа нового зразка. Про це повідомили на сайті уряду.

Військово-обліковий документ оформляється та видається у електронному та паперовому форматах. В електронній формі – за допомогою електронного кабінету військовозобов’язаного, Державного вебпорталу електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони або застосунку “Дія” (у разі технічної реалізації такої можливості).

У паперовій формі – на бланку, форму якого затверджує постанова Кабміну № 559. Причому людина може мати на бланку лише один військово-обліковий документ.

Військово-обліковий документ буде виданий навіть тим, хто раніше був визнаний непридатним до військової служби чи досяг граничного віку перебування в запасі.

У оновленому військовому квитку будуть вказані дата народження, прізвище, ім’я та по батькові, реєстраційний номер картки платників податків, військове звання, військово-облікова спеціальність та результати ВЛК.

Коментарі
Теги: Військовий квиток, нова форма
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up