Новини

Нова ГО «Пульс міста» – для дітей і для мам

Архів
47 переглядів

  Нову громадську організацію “Пульс міста” заснували  у Володимирі  вчителька англійської мови Ксенія Зарівняк та начальник відділу проектної діяльності міськвиконкому Любов Саць.

   Молодих жінок таких різних професій об’єднує те, що обидві насамперед є матерями. Тож, признаються, із власного досвіду знають про ситуації, коли виникає необхідність у вихідний  день на кілька годин  залишити дитину, аби вирішити нагальні справи, зробити закупи чи відвідати перукарню. Наразі у нашому місті немає такого клубу, кімнати чи  групи розвитку, де б дитину зайняли, наприклад, розвиваючими іграми, можливо, чогось навчили.

За словами Ксенії, членські внески у «Пульсі міста», що не є прибутковою організацією, будуть мінімальними, вони необхідні, аби оплатити оренду теплого приміщення та придбати елементарні матеріали. Із 18 лютого стартуватиме клуб вихідного дня, для якого вже є вихователь. Планується, що із 10.00 до 14.00 сюди можна буде привести дітей віком трьох-шести років, із 14-ої до 15-ої – п’яти -семирічні займатимуться англійською, а наступних дві години для них працюватиме творча майстерня.

Головне, щоб кожній дитині тут було цікаво, щоб малеча вчилася спілкуватися, розвивала, відповідно до віку, свої творчі здібності. Наприклад, трирічні спробують у ролях розігрувати найвідоміші елементарні казкові історії, озвучувати їхніх улюблених героїв. Трішки старшим можна буде пропонувати ази англійської мови, малювання, ліплення із пластиліну чи соленого тіста, розфарбовування виготовлених своїми руками фігурок. Головне, каже жінка, не хоче стандарту, прагнутиме щоб діти могли реалізувати себе у різних видах творчості – відповідно до віку.

   Ініціаторки мають іще одну мету- паралельно із дитячими заняттями подбати і про мам, аби  ті не забували про себе. Для них планують сеанси арт-терапії, щоб максимально використати час для релаксу, відпочинку. Якщо хоч одна жінка після цього почуватиметься щасливішою, вважатимемо свою роботу успішною, каже Ксенія. Адже радісна й задоволена мама принесе позитив у свою родину, а це передасться і її дітям.

-Є чимало й інших ідей, що відповідають потребам багатьох сімей, –  кажуть дівчата. Тому, аби тримати руку на пульсі, відповідно й назвали громадську організацію.

За довідками чи із пропозиціями щодо діяльності “Пульсу міста” можна телефонувати Ксенії за номером 0638725885.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up