Новини

Нове медичне обладнання за кошти Світового банку

Архів
3 переглядів

  Володимир-Волинське ТМО отримало черговий транш від Світового банку із необхідною технікою та обладнанням – зокрема, у медичну установу  надійшла оргтехніка для центру первинної медико-санітарної допомоги.

А також таке медичне обладнання як електрокардіограф (торік їх надійшло п’ять штук), гематологічний аналізатор, аспіратор для операційної та гематологічний коагулометр для лабораторії. Загальна вартість – понад  мільйон гривень.

Проте документації на все це обладнання ТМО поки що не отримало, тому, як зазначив головний лікар Олександр Клачук, його ще не можна використовувати. Згідно з вимогами, спершу мають приїхати представники компанії-виробника, які встановлюють своє обладнання.

Нагадаємо, що Світовий банк у рамках проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» надає областям України довготривалий кредит на закупівлю  медобладнання. Волинська область одна з тих, яка отримала таку можливість. За кошти Світового банку також мають  ремонтуватись діючі амбулаторії загальної практики сімейної медицини та відкриватись нові. Тендер на проведення таких робіт мають невдовзі провести в обласному центрі.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up