На головну Новини Нові комп’ютери для найстарішої школи

Нові комп’ютери для найстарішої школи

201

З нагоди урочистого відкриття нового комп’ютерного класу у школі І-ІІ ступенів села Микуличі відбулась святкова лінійка, на яку завітав голова Зимнівської ОТГ В’ячеслав Католик разом із керівниками відділів сільради.  Вбрані у вишиванки дітлахи радо декламували вірші та дякували за подарунок керівництву громади.

На нову техніку тут чекали уже давно, адже досі користувались п’ятьма старенькими комп’ютерами, які часто виходили з ладу та не відповідали сучасним вимогам. Вчитель інформатики Олександр Мельничук , який є випускником цієї школи і після закінчення педколеджу у Володимирі прийшов цього року працювати у рідне село, зауважує, що через застарілу техніку викладав учням здебільшого теорію.

- реклама -

Директор школи Наталія Зелінська подякувала керівництву громади, яка дбає за освітні заклади і відмітила, що нові комп’ютери це не єдине поліпшення у школі, адже цього року навчальному закладу відремонтували дах, який досі постійно протікав, а завдяки заміненому котлу у приміщенні тепер тепло та комфортно.

В’ячеслав Католик наголосив, що керівництво ОТГ старається максимально покращувати умови перебування та навчання дітей у школах та дитсадках, тож ледь не половина субвенції на розвиток інфраструктури спрямовується на освіту. З місцевого бюджету на придбання нових комп’ютерів та меблів для Микуличівської школи було витрачено 30 тисяч гривень.

Школа села Микуличі розташована у досить старому приміщенні, яке було збудоване ще у 1939 році, а у 1986 році добудоване. Попри те, що приміщення невелике, тут є все необхідне – затишні класи, спортзал, їдальня, санвузол. Довгий час у Микуличах була єдина середня школа на 11 класів у цій частині району, де навчались діти навіть з Березович та Хобултови. Та коли в цих селах побудували нові школи, Микилучівська стала дев’ятирічною.  Зараз тут навчаються 79 дітей з Бегети, Нехвороща, Міжлісся та Микулич.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × чотири =