На головну Новини Нові медичні апарати від птахофабрики

Нові медичні апарати від птахофабрики

52

Володимир-Волинська птахофабрика на потужностях, якої виробляють продукцію ТМ «Епікур», продовжує підтримувати місцеву лікарню.

Цього разу команда підприємства виступила з ініціативою допомогти ТМО, придбавши два медичні апарати: “Концентратор кисневий NewLife AS094-10” та апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) “SV-300 Mindray”, вартістю понад пів мільйона гривень.

- реклама -

І вже 17 квітня перший апарат, а саме кисневий концентратор, прибув та його передали адміністрації лікарні. Про це йдеться на офіційній сторінці підприємства у Фейсбук. Раніше команда птахофабрики відгукнулась на потреби медиків, придбавши для них засоби спецзахисту – 100 комплектів захисних костюмів, шапочок і масок, та 10 багаторазових медичних комбінезонів.

На своїй сторінці у Фейсбук Володимир-Волинська птахофабрика (ТМ “Епікур”), наголосила, що є соціально-відповідальним роботодавцем, не стоїть осторонь проблем нашого регіону і турбується про жителів міста та району. Невдовзі для Володимир-Волинського ТМО передадуть апарат штучної вентиляції легень, який має надійди уже найближчими днями.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − один =