Новини

Нові обличчя керівних посад

Архів
27 переглядів

   За останні два місяці у багатьох міських установах змінились керівники. Віднедавна у кріслах начальників податкової інспекції, управління соцзахисту міськвиконкому, ЖЕКу та Бізнес-центру – нові    посадовці. Хто вони, який мають досвід та з якими ідеями прийшли на нове робоче місце? Познайомимось ближче з очільниками організацій, з котрими час від часу стикається чимало володимирчан.

Ігор Вишневський: «Працюємо для людей, реагуючи на кожну заяву»

[vc_single_image image=”1581″ img_size=”full” alignment=”center”]

Для теперішнього начальника ЖЕКу №1 Ігоря Вишневського нова посада ніяк не в новинку, адже за час роботи в управлінні ЖКГ міськвиконкому вивчив специфіку комунальної сфери міста.
Після закінчення Львівського аграрного університету за спеціальністю «інженер-механік» першим робочим місцем Ігоря стала Володимир-Волинська лікарня, де рік пропрацював інженером з охорони праці. Далі пробував себе у підприємництві, деякий час працював майстром дорожньої дільниці, а останні три роки перебував на посаді головного спеціаліста управління ЖКГ міськвиконкому, де займався в основному дорожнім господарством. Нині ж на ньому дахи, каналізація, під’їзди, прибудинкові території, порізка дерев та інші комунальні «принади».
– Вникнути у роботу було не важко, але для того, щоб досконало володіти інформацією, звісно, ще потрібен час, – каже Ігор Вишневський, який одразу ж після призначення наприкінці лютого з головою поринув у роботу, адже з настанням весни у комунальників чимало клопотів. – Перш за все відвідав усі 16 дільниць у місті, які обслуговують 14 наших двірників, переконавшись у тому, що свою роботу вони виконують на совість. Останнім часом займались вивезенням сухого гілляччя, побілкою дерев та бордюр, наведенням порядку, аби Великдень місто зустріло чистим і гарним.
Утім основне завдання ЖЕКу – утримання та обслуговування багатоквартирних будинків, а серед них чимало проблемних, особливо таких, де протікає дах, зазначає Ігор Вишневський. Цього року за кошти міського бюджету передбачений капітальний ремонт покрівель ряду будинків – на вулицях Поліської Січі, 65, 51, Роксолани, 3, Івана Франка, 4 та Академіка Глушкова, 6, а також поточний ремонт багатьох інших будинків.

«Працюємо для людей, стараючись реагувати на кожну заяву. –Коли працював у міськвиконкомі, то звернення до нашого управління потрапляли через ЦНАП, а зараз у мене набагато більше «живого» спілкування із мешканцями. Особливо багато нині  заяв з приводу ремонту під’їздів. Маємо  чималий  перелік таких проблемних під’їздів, де проводимо косметичний ремонт у порядку черги. Зараз працюємо на Ковельській, 140 та на Сагайдачного, 3.»

Наразі невідомо, яка доля чекає на житлово-експлуатаційну контору після 1 липня, коли нарешті вступить у дію відтермінований закон  «Про особ¬ливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , утім, на думку Ігоря Вишневського, ЖЕК обов’язково працюватиме, хоч, можливо, і змінить назву на «управительську контору».

Олександр Смикалюк: «Не здогадувався досі, що у місті стільки людей потребує допомоги»

[vc_single_image image=”1582″ img_size=”full” alignment=”center”]

Управління ЖКГ та будівництва міськвиконкому стало кузнею кадрів і для управління соціального захисту. Після звільнення попереднього керівника Миколи Матусевича вакантну посаду  в останньому обійняв 32-річний володимирчанин Олександр Смикалюк, який до цього часу працював заступником начальника управління ЖКГ.

Після закінчення другої міської одинадцяти річки Олександр Смикалюк вступив до СНУ ім. Л. Українки на спеціальність «прикладна лінгвістика» факультету романо-германської філології. Утім диплом магістра отримав вже у Львівській політехніці, оскільки його відділення у волинському університеті не пройшло акредитації. Навчаючись на останньому курсі, перевівся на індивідуальну форму навчання та влаштувався на роботу у  районну раду, де молодий спеціаліст займався написанням проектів. Далі на юнака чекала строкова військова служба, яку проходив у Феодосії. Перший досвід керівної посади отримав на підприємстві «Укр-Петроль», де працював виконавчим директором. Здобув другу вищу освіту за спеціальністю «облік та аудит» та з 2010 року почав працювати у виконавчому комітеті міської ради головним спеціалістом управління житлово-комунального господарства та будівництва. За п’ять років він вже став заступником начальника, а два місяці тому йому запропонували очолити управління соцзахисту. Після місячного випробувального терміну Олександр Смилюк був призначений на цю посаду.

   – Це для мене нова сфера, яка кардинально відрізняється від ЖКГ.  Вразило те, що щодня  надходить багато звернень від громадян, які просять виділити їм одноразову грошову допомогу для  розв’язання різних життєвих проблем, пов’язаних найчастіше зі станом здоров’я. Досі навіть не підозрював, що у нас в місті стільки  людей із важкими захворюваннями. Також дуже багато звернень щодо перерахунку субсидій у зв’язку із змінами у складі сім`ї. Щодня працюємо у напруженому ритмі.

Новоспеченому керівнику управління допомагає увійти у курс справ його досвідчена заступниця Лідія Росоловська, яка завжди готова дати слушну пораду та пояснити той чи інший момент пов’язаний із нарахуванням субсидій. Ретельно вивчає Олександр Смикалюк і законодавство у сфері соцзахисту, втім складність у тому, що ледве не щотижня відбуваються якісь зміни у вигляді постанов Кабміну та наказів Мінсоцполітики, які постійно потрібно відслідковувати. Один із останніх проектів постанови щодо призначення субсидій у разі його прийняття суттєве уріже кількість отримувачів допомоги. Згідно з цією постановою субсидію не нараховуватимуть тим домогосподарствам, де з числа зареєстрованих  за цією адресою є працездатні дорослі особи, які ніде не працюють, не навчаються та не сплачують єдиного соціально внеску.

Новий  керівник управління соцзахисту замислюється нині над реорганізацією у своєму штаті та зміцненням юридичного відділу, адже пропрацювавши трохи більше місяця помітив певні слабкі місця.  Ускладнює роботу управління, зі слів Олександра Смикалюка, відсутність злагодженості та єдиної інформаційної бази між органами виконавчої влади, що затягує у часі роботу із нарахування субсидій.

Головний принцип, якого дотримується Олександр Смикалюк у своїй роботі – діяти виключно у рамках законодавства, адже це основне для органів місцевого самоврядування, а також справедливо ставитись до своїх працівників. Каже, що готовий до спілкування і двері його кабінету ніколи не зачиняються для громадян, котрі потребують допомоги.

Оксана Сапіга: «Маю велике бажання працювати»

[vc_single_image image=”1583″ img_size=”full” alignment=”center”]

Серед керівників міських установ 20-річна Оксана Сапіга, мабуть, наймолодша директриса. Утім, попри відсутність досвіду, вона не побоялась прийти на конкурс із заміщення посади директора ФПП «Бізнес-центр», яка звільнилась у зв’язку із декретною відпусткою Галини Богуш, та представити на розсуд наглядової ради свої ідеї.
Оксана наразі ще навчається на третьому курсі у Чернівецькому національному університеті за напрямком «соціальна робота» на індивідуальній формі. Вперше про цю активну дівчину почули у місті минулого року після її перемоги на міському конкурсі із власним соціальним проектом для дітей із обмеженими можливостями «Турбота взамін на любов», який подарував чимало позитивних емоцій родинам, де виховуються неповносправні малюки. Така волонтерська діяльність дала дівчині поштовх до нових звершень, а ще набутий досвід організації заходів.
– Коли почула, що є вакансія у «Бізнес-центрі», вирішила спробувати свої сили, особливо не сподіваючись на позитивний результат. Під час співбесіди дуже хвилювалась, адже у мене ще немає диплому про вищу освіту, утім впевненості додала заступник міського голови Лариса Кулікова, яка повірила у мене, – розповідає Оксана Сапіга. – Члени наглядової ради цікавились чи справлюсь зі сферою, яка не належить до моєї спеціальності, утім мені їх вдалось переконати, бо маю велике бажання працювати і знайти себе у цій роботі.
Зараз молода керівниця щодня дізнається щось нове, знайомиться з місцевими підприємцями та включається в активну роботу з проведення традиційних акцій «Бізнес-центру»: круглі столи із підприємцями, акції «Свідомий споживач», «Таємний покупець» та «Весняний цінопад». Поради та консультації з приводу різних робочих моментів Оксані завжди радо надають молода матуся Галина Богуш та бухгалтер Олена Байкевич.

Наразі хочу втримати той рівень, який задала попередня керівниця і з часом надіюсь почати втілення у життя власних ідей/ Тож радо запрошуємо усіх підприємців міста та тих, хто лише хоче відкрити власну справу до нас за консультацією.

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Теги: Ігор Вишневський, Бізнес-центр, ЖЕК, кадрові зміни, Оксана Сапіга, Олександр Смикалюк, Тетяна Ізотова, управління соцзахисту
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up