Новини

Нові послуги у Володимирському центрі соцслужб завдяки проєкту від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Володимирська, Головне
491 переглядів

У нинішній непростий воєнний час особливої уваги та підтримки потребують люди, які опинилися у складних життєвих обставинах та інші вразливі категорії населення. Тож редакція має на меті привернути увагу місцевої влади і суспільства до потреб цих громадян, а також ми хочемо ознайомити мешканців із послугами, які для них уже передбачені у Володимир-Волинській ТГ, та розповісти, де їх можна отримати. Цю тему ми досліджуватимемо упродовж наступних кількох тижнів у рамках чергового грантового проєкту від Української асоціації медіабізнесу. А розпочнемо із ознайомлення з роботою центру соціальних служб.

(Закінчення. Про підтримку жертв домашнього насильства та інші послуги, які надає центр соціальних служб, читайте за посиланнями

Завдяки участі громади у проєкті від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), з яким укладено меморандум про співпрацю,  МТГ впроваджуються нові послуги, у яких є потреба і які раніше не надавалися у ТГ.

«Зараз працюємо над послугами для дітей і осіб з інвалідністю. Впроваджується супровід під час інклюзивного навчання. Плідно займаємося питанням денного догляду. Зосереджуємося на створенні транзитного проживання для осіб з інвалідністю – це так звана тренувальна квартира, де люди з інвалідністю, які втратили тих, хто про них піклувався, проживають деякий час, вчаться за собою доглядати, розвиваючи побутові навички, а згодом повертаються у свої домівки. Такі тренувальні квартири плануємо створювати в нашій громаді за кошти інвесторів і спонсорів. Звісно, після повернення у своє середовище, ці люди продовжать перебувати під супроводом фахівців із соціальної роботи та отримуватимуть будь-яку підтримку, якої потребуватимуть, а також матимуть можливість отримати послуги з коригування якихось навичок», – пояснює Вікторія Юхимюк, директорка Володимирського центру соціальних служб.

У центрі працює юристка, яка консультує вразливі категорії населення і сім’ї, що перебувають тут на обліку, з юридичних питань, зокрема, йдеться про складання позовних заяв, скерування їх до суду.

Діє також «Школа відповідального батьківства». Новоспечені та майбутні батьки навчаються сучасних практик та підходів до виховання дітей за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Крім цього, як розповідає Вікторія Юхимюк,  за консультацією звертаються й жінки, чия дитина досягає кризи відповідного віку, а батьки не знають, як їй дати ради. З ними працюють  психологи та інші фахівці.

«У нас багато напрямків діяльності і ми охоплюємо увагою велику частину жителів громади. Насправді намагаємося допомагати кожному, хто цього потребує, тож закликаємо звертатися за підтримкою у розв’язнні складних соціальних проблем», – каже Вікторія Юхимюк.

Валентина ТИНЕНСЬКА

Коментарі
Теги: дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Центр соціальних служб
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up