Новини

Нові рентгенапарат та біоаналізатор крові  у  лікарні

Архів
18 переглядів

 

У переддень свята медичних працівників у ТМО відбулось представлення нового рентгенапарату IMAX 7300. На його закупівлю з місцевого бюджету було виділено 2,813 мільйона гривень.

На урочисту презентацію завітали міський голова Петро Саганюк, а також народний депутат Ігор Гузь, які привітали медиків і висловили сподівання, що нова техніка сприятиме розвитку медичної галузі.

Головний лікар ТМО Олександр Клачук розповів, що рентгенапарат надійшов у лікарню ще у квітні, досі проводились його випробування, перевірялась безпечність. Сподіваються, що тепер зменшиться ризик опромінення медичних працівників і поліпшиться якість обстеження пацієнтів, зокрема, швидкість і точність діагностики, адже така техніка розрахована на багатоцільові дослідження з великим потоком пацієнтів.

Цей апарат розрахований на два робочих місця, виконує цифрові та аналогові знімки високої якості, з генератором потужністю 55 кВт, рентгенівською трубкою Toshiba та комп’ютерним забезпеченням фірми SONY.

Також цього дня представили новий біохімічний аналізатор, що дозволяє миттєво визначати 60 параметрів крові. На нього медики нашого ТМО заробили самостійно. Він коштує 420 тисяч гривень.

Крім того, після ремонту, що здійснювався за кошти місцевого бюджету, знову готовий до роботи флюорограф, який дозволяє усі отримані зображення оцифровувати, зберігати і, в разі потреби, надавати у вигляді знімків.

Наш кор.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up