Новини

Нові умови для релокації бізнесу

Архів
44 переглядів

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому законопроект №7451, який пришвидшує приватизацію та сприяє релокації бізнесу і економічному відновленню держави.

Процедури продажу держмайна відтепер стануть швидшими, прозорішими, та, відповідно, зручнішими для бізнесу. Завдяки оновленим законодавчим нормам аграрії зможуть придбати і модернізувати не функціонуючі державні спиртові заводи і комбінати хлібопродуктів. Це дозволять частково вирішити питання зберігання і переробки зерна, та створення продукту з доданою вартістю.

Закон передбачає суттєве скорочення строків проведення приватизаційних аукціонів та підготовки об’єктів – від оголошення до підписання договору не більше 2 місяців; мінімізацію ризиків – оплата до укладання договору купівлі-продажу; розблокування приватизації держпідприємств з арештами та обтяженнями майна  – зі збереженням прав кредиторів: проведення великої приватизації на онлайн-аукціонах. Значні зміни внесено в процедури великої приватизації – це стосується продажу об‘єктів з балансовою вартістю понад 250 млн грн. Всі такі аукціони переведено на «Прозорро.Продажі». Це унеможливлює сторонній вплив на учасників аукціонів, економить державі кошти та усуває корупційні ризики щодо повноти надання інформації про об‘єкти.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up