На головну Новини «Новорічні герої» отримали свої призи!

«Новорічні герої» отримали свої призи!

291
????????????????????????????????????

Протягом грудня на сторінках газети ми публікували світлини дітей у вигадливих карнавальних костюмах, котрі змагались за призові місця у фотоконкурсі «Мій новорічний герой». А у перші два тижні нового року на сторінках «СП» у фейсбуці та інстаграмі велась запекла боротьба «вподобайками». У підсумку голосування визначились із трьома переможцями, котрі цього тижня завітали за своїми подарунками у редакцію.

Отже, перше місце за результатами голосування у фейсбуціта і в інстаграмі із 782 голосами посіла 8-річна Ганнуся Гендис (на головному фото).

- реклама -

На другому місці 6-річна Владислава Бенеда з 721 голосом (на фото).

Третє місце із 606 голосами посіла третьокласниця Діанка Бутенко (на фото).

????????????????????????????????????

У вівторок, на Водохреще усі три переможниці разом зі своїми мамами прийшли за подарунками від редакції та магазину іграшок «Kazka». Радісний гомін переможниці фотоконкурсу Ганнусі Гендис та її молодшої сестрички Софійки чути було іще здалеку. Дівчатка розповіли, що щодня, поки велось голосування, заходили на сторінку газети, аби перевірити скільки уже є вподобайок. Для Ганни це перша в житті подібна перемога, якою вона дуже тішиться.

Із захопленням ділились своїми враженнями від перемоги і Влада з Діанкою, охоче позуючи з призами біля редакційної ялинки.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − 11 =