Новини

Новорічні подарунки від вірян та соцслужб

Архів
7 переглядів

Спільну акцію з нагоди прийдешніх новорічних свят провели представники церкви Адвентистів Сьомого Дня та керівниці служби у справах дітей міськвиконкому і міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лілія Сидорук і Вікторія Юхимюк. Вони розповіли, що співпрацюють вже багато років. Міська дітвора щоліта охоче відвідує їхню спільну програму «Країна здоров’я», в рамках проекту «Крапля милосердя» разом збирали кошти на операцію дитині, яка залишилась без батьківського піклування, кілька років тому практикували й привітання сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, з Новим роком і Різдвом. Цьогоріч вирішили цю справу відродити.

«Велику попередню роботу провели працівники служб, адже їм потрібно було домовитись із кожною родиною про те, щоб вони дозволили завітати представникам нашої церкви. Продумали й маршрут руху, коротко ознайомили нас із особливістю кожної сім’ї, яку ми відвідували, аби наші розмови з ними були коректними і доречними. А ми в свою чергу придбали фрукти і солодощі, сформували подарунки і вручали їх кожній дитині», – висловлює вдячність відповідальний за зв’язки з громадськістю церкви Павло Морозов.

«У цих родин різні долі й різні причини, які привели до складнощів у житті,  Разом із сім’ями, які потребують допомоги, відвідали і щасливі прийомні родини, як от сім’ю Дуденчуків (на фото).  До участі в акції зголосились пастор церкви Мирослав Концемал, інші віряни і їхні діти. Загалом гості побували у 11 сім’ях, де вручили 30 подарунків», – розповіла Вікторія Юхимюк. А Лілія Сидорук у свою чергу зазначила, що відвідувачі усюди знайомились і розмовляли з дітьми, розпитували батьків про їхні потреби, щоб у майбутньому спланувати конкретну, індивідуальну допомогу окремим родинам, до речі, для однієї багатодітної сім’ї уже почали збір необхідних меблів та предметів побуту.

«Особливо вражені відвідинами деяких сімей з малим достатком були наші діти. Вони потім ділились своїми емоціями і казали: тепер ми розуміємо, що ми  живемо добре і щасливо. Залучення до благодійної діяльності змалку церква вважає дуже важливим, бо тоді ми виховуємо милосердя і співчуття у серцях дітей», – підсумовує власні результати цієї акції Павло Морозов. А ще традиційно він складає плани на рік прийдешній, у якому, обіцяє, спільна робота із міськими службами обов’язково продовжиться, зокрема, розглядають питання розробки цікавих інформаційно-профілактичних заходів для дітей та молоді.

Юлія ПАШКОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up