Новини

Новосілківські депутати юшкою пригощали

Архів
5 переглядів

   Щороку на День села, який у Новосілках відзначають 12 липня, на Петра й Павла, приїжджають до нас люди, які тут народилися і виросли, у кого з нашим селом пов’язані незабутні щасливі миті життя, хто хоче зустрітися з родиною і друзями.

Навіть дощу, що пускався кілька разів на день, не вдалося зіпсувати атмосферу свята. Хоча деякі заплановані заходи довелося відмінити.  Жителів і гостей Новосілок привітала заступник голови об’єднаної Зарічанської громади Ірина Лошенюк, вона подякувала за активну громадську позицію сільським депутатам Михайлу Шостаку та Миколі Будневському, завідуючій школою Ларисі Павловській. Помічник народного депутата Ігоря Гузя Віктор Хиць вручив подяки колишній завідуючій ФАПом Марії Грабовській та директору школи. Представниця благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Орися Нехай вручила подарунки селянам, визнаним переможцями у різних номінаціях. Найкращим спортсменом села названо Миколу Сергіюка, який у свої 16 років став чемпіоном України з гирьового спорту. Миколу Оніщука  відзначено за зразковий двір, а юну Дарину Грабовську – за написання віршів і гуморесок. Привітали наймолодшого жителя Новосілок Тимофійка Ліщука, молоду сім’ю Аліну і Михайла Кравчиків, а також Софію Веремчук, у якої саме був день народження.

Учасники художньої самодіяльності об’єднаної територіальної громади і завідувачка школою разом із учнями підготували святковий концерт. Діти одержали подарунки від депутата ОТГ  Петра Козлюка, котрий разом зі районним депутатом Сергієм Квашуком пригощав гостей смачною ухою. Завершилося свято дискотекою.

Ми вдячні за матеріальну й організаційну допомогу директорам ТзОв «П’ятидні»  та «Волинь -АГРОСВІТ»  Валерію Діброві і Євгену Шелепіні, які завжди підтримують жителів нашого села, а також голові Зарічанської ОТГ Ігорю Пальонці й працівникам сільської ради, усім учасникам художньої самодіяльності.

Лариса САВЮК,

завідувач клубу с. Новосілки.

 

 

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up