Новини

Нововолинська молодь колядувала у Польщі

Архів
126 переглядів

Цікавий і дієвий досвід зі зміцнення міжнародної співпраці та волонтерства отримали представники культурної сфери Нововолинської громади. Талановиті і творчі нововолинці, яких організував відділ культури, здійснили поїздку до партнерського міста Білгораю у Польщі. Там вихованці школи мистецтв та солісти-вокалісти палацу культури вітали усіх із прийдешнім святом Різдва Христового.

“Це був надзвичайний час. Тепло і світло, яке ми відчували, наповнювало кожного з нас. Наші друзі з Польщі підтримують Нововолинську громаду з перших хвилин війни і в переддень різдвяних свят запросили нас до спільної колядки. Бо вона не ділиться на католицьку чи православну, вона була спільною, як наші молитви і щирою, як дитячі усмішки. Бодай на трішки Ви подарували нам відчуття свята і віру у ПЕРЕМОГУ”, – розповідають у відділі культури Нововолинської ТГ.

Нововолинські колядники висловили вдячність організаторам “Вечора колядок”: Центру культури православної у Білгораї, отцю Karol Wilkel, Janusz Roslan, Jaroslaw Bondyra.

“Дякуємо польським друзям за підтримку та допомогу. Нехай Різдво Христове принесе мир і затишок у наші домівки, віру та любов у кожне серденько, подарує нам таку омріяну перемогу. Також дякуємо викладачам Еліні Подзізей та Аллі Кондратюк за кропітку працю та підготовку діток; солістам-вокалістам, які вкладають свою любов у кожну нотку;батькам, за довіру та підтримку. Бо попри усі виклики, відсутність світла, заняття при ліхтариках ми гідно представили нашу громаду. Нам є чим пишатися!” – додає керівниця відділу культури Марія Душук.

Місто-партнер Білограй протягнуло руку допомоги своєму побратиму Нововолинську із самого початку повномасштабної війни. Підтримку закордонні партнери здійснюють у різний спосіб – не раз передавали гуманітарні вантажі, приймали на літній відпочинок місцевих дітей.

Віталіна Макарик.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up