Новини

Новий автобус для Зарічанської громади

Архів
8 переглядів

Справжнімподарунком до Дня Святого Миколая для дітей Зарічанської громади  став новенький шкільний автобус, котрий урочисто вручили цього тижня голові сільради Ігорю Пальонці в обласному центрі.

Новенький автобус «Богдан»  вартістю мільйон 848 тисяч гривень уже невдовзі буде довозити дітей громади до Ласківської школи та опорного закладу «ЗОШ І-ІІ ст. с. Суходоли» . Це стало можливим завдяки  державній програмі «Шкільний автобус» та співфінансуванню із місцевого бюджету. Зарічанській громаді новий транспорт обійшовся у понад 637 тисяч гривень.

На цю подію вже давно чекали у громаді, адже той шкільний автобус, котрий досі підвозив дітей навколишніх сіл до опорного навчального закладу у Суходолах, уже дихав на ладан – ремонти були частими, тому і витрати значними. А зіпсувався транспорт, який, до речі був першим шкільним автобусом у районі,  придбаним за державною програмою ще 14 років тому, через місцеві дороги, котрі донедавна були у жахливому стані.

У Зарічанській громаді сподіваються, що новенький «Богдан» їм прослужить довше, адже тепер і дороги у кращому стані. Цього року Зарічанська громада лідер із ремонту доріг в районі. Так, зокрема, відремонтували дорогу в Новосілках, розпочали ремонт проблемних ділянок дороги Вощатин-Ласків-Суходоли та часткові ремонтні роботи виконано у Дігтеві.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up