Новини

Новий автобус для Зарічанської громади

Архів
13 переглядів

Справжнімподарунком до Дня Святого Миколая для дітей Зарічанської громади  став новенький шкільний автобус, котрий урочисто вручили цього тижня голові сільради Ігорю Пальонці в обласному центрі.

Новенький автобус «Богдан»  вартістю мільйон 848 тисяч гривень уже невдовзі буде довозити дітей громади до Ласківської школи та опорного закладу «ЗОШ І-ІІ ст. с. Суходоли» . Це стало можливим завдяки  державній програмі «Шкільний автобус» та співфінансуванню із місцевого бюджету. Зарічанській громаді новий транспорт обійшовся у понад 637 тисяч гривень.

На цю подію вже давно чекали у громаді, адже той шкільний автобус, котрий досі підвозив дітей навколишніх сіл до опорного навчального закладу у Суходолах, уже дихав на ладан – ремонти були частими, тому і витрати значними. А зіпсувався транспорт, який, до речі був першим шкільним автобусом у районі,  придбаним за державною програмою ще 14 років тому, через місцеві дороги, котрі донедавна були у жахливому стані.

У Зарічанській громаді сподіваються, що новенький «Богдан» їм прослужить довше, адже тепер і дороги у кращому стані. Цього року Зарічанська громада лідер із ремонту доріг в районі. Так, зокрема, відремонтували дорогу в Новосілках, розпочали ремонт проблемних ділянок дороги Вощатин-Ласків-Суходоли та часткові ремонтні роботи виконано у Дігтеві.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up