На головну Новини Новий автомобіль рятувальників пройшов «бойове хрещення»

Новий автомобіль рятувальників пройшов «бойове хрещення»

145

У неділю, 5 квітня, рятувальники 7-ї ДПРЧ працювали разом із колегами із 5-ї пожежно-рятувальної частини на місці ДТП, яка трапилась на виїзді із Нововолинська. За допомогою обладнання нового аварійно-рятувального автомобіля надзвичайники діставали водія, який загинув на місці аварії. 

- реклама -

Начальник караулу Віталій Шило (на знімку) розповів, що новим обладнанням значно простіше і зручніше користуватись, адже досі володимир-волинські рятувальники користувались гідравлічними ножицями, які приводились у дію з допомогою ручного насосу, тобто одна людина повинна качати насос, у той час коли друга вже працює безпосередньо з інструментом. У новому автомобілі цей процес повністю автоматизований, що значно пришвидшує роботу.

Спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль «Ranger» на базі марки «Ford» призначений для аварійно-рятувальних робіт у випадку виникнення ДТП та інших надзвичайних ситуаціях. Укомплектований усім необхідним обладнанням, зокрема гідравлічним аварійно-рятувальним (різак, розжим, домкрати), пневматичним аварійно-рятувальним (пневматичні подушки), первинними засобами пожежогасіння, системами стабілізації пошкоджених транспортних засобів, аварійно-рятувальними засобами малої механізації, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, допоміжним обладнанням.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 5 =