Новини
Сьогодні
23.04.2024
22.04.2024

  Новий дитячий майданчик відкрили на міському стадіоні

Архів
11 переглядів

Справжнім святом як для дітлахів так і для їхніх батьків стало урочисте відкриття дитячого майданчику на стадіоні «Спартак», яке відбулося з музикою, іграми, кульками та солодощами. Організаторами цього дійства є Володимир-Волинська міська організація політичної партії «УКРОП». Проект будівництва гойдалок вдалося реалізувати спільно з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом» та громадською організацією «Центр ділових ініціатив – Володимир» при міськвиконкомі. А от відкриття відкладалось через несприятливі погодні умови. Тож як тільки погода налагодилась, організатори вирішили подарувати свято малечі та її батькам.

Як зазначила керівник міського представництва Фонду Вікторія Кашуба, вартість проекту становить 64 тисячі гривень. Однак суму розділили навпіл з міською владою, яка підтримала ідею будівництва гойдалок. Залишається сподіватися, що майданчик задовольнятиме як діток так і батьків.

На відкриття завітали перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук з начальником відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Любов’ю Саць. Ярослав Анатолійович зазначив, що торік за бюджетні кошти було встановлено 20 дитячих майданчиків. А кілька днів тому разом з нардепом Ігорем Гузем відкривали 4 нових сучасних дитячих ігрових майданчики, виготовлених на умовах співфінансування з міського та державного бюджетів. Йому досить приємно, що в місті з’являються дедалі більше ігрових місць для діток. У подальшому  місцева влада продовжуватиме підтримувати подібні проекти і усіляко сприятиме їх реалізації.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up