На головну Новини Новий навчальний рік розпочала недільна школа при соборі Різдва Христового

Новий навчальний рік розпочала недільна школа при соборі Різдва Христового

41

Минулої неділі відбулося перше у цьому навчальному році заняття  у недільній школа при кафедральному соборі Різдва Христового. Колектив хлопчиків й дівчаток, які  відвідували школу раніше, поповнився. «Новенькі» прийшли до храму з батьками, познайомилися з усіма дітьми, а також із викладачами, які навчатимуть їх основ православної християнської віри та допоможуть духовно зростати.

Цього року недільна школа дещо оновилася. Її очільником призначено настоятеля монастиря на честь собору 12-ти Апостолів ігумена Трофима, який вестиме кілька занять. Із дітьми, як і раніше, працюватиме викладачка Людмила Троцюк. До числа  наставників ще долучилася вчителька міської школи №2 Лілія Абрамюк.

- реклама -

Перед початком навчального року ігумен Трофим відслужив молебень. Опісля єпископ Матфей  побажав учням і викладачам наснаги та мудрості для пізнання Божого слова і роздав дітям солодкі подарунки.

Як розповів ігумен Трофим, учні недільної школи під час занять вивчатимуть основи православного віровчення, матимуть уроки церковного співу, переглядатимуть мультфільми на релігійну тематику. Після кожного заняття спілкуватимуться зі священником, який відповість на запитання, що виникатимуть у дітей.  Крім цього, для учнів проводитимуть різноманітні творчі заняття (малювання, ліплення, вишивання) та майстер-класи, які вестимуть місцеві народні умільці, а ще – організовуватимуть екскурсії як містом, так і в інші куточки нашого краю. Дітям прищеплюватимуть духовно-моральні цінності, а також під час занять пропагуватимуть здоровий спосіб життя.

У школі буде дві навчальні групи: молодша (5-12) та підліткова (13-17 років). Набір учнів ще триває. Для запису варто звернутися до директора ігумена Трофима за номерами: 0663484103, 0985152783. Навчання безплатне.

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + 7 =