Новини

Новий рентгенкабінет у відділенні екстреної допомоги ТМО

У Володимирському ТМО запрацював рентгенкабінет, де цілодобово проводитимуть рентгенівську діагностику.

Окрім ургентного травмпункту, у відділенні екстреної медичної допомоги Володимирського ТМО запрацював рентгенкабінет, де цілодобово проводитимуть рентгенівську діагностику всім, хто її потребує. Про це повідомили на сторінці медзакладу у фейсбуці.

Рентгенкабінет у відділенні екстреної медичної допомоги – це можливість в межах одного відділення провести необхідне обстеження та обрати найкращу тактику подальшого лікування пацієнтам, які самі звертаються у відділення екстреної медичної допомоги, або їх доставляють каретою «швидкої допомоги». Кабінет працюватиме щодня цілодобово для пацієнтів у критичних станах, зазначають у закладі.

В ургентному рентгенкабінеті – нові сучасні високоінформативні апарати високої точності, що дозволяють виявити захворювання, підтвердити наявність патології та простежити динаміку розвитку захворювання.

Два рентгенкабінети, що давно діють у ТМО, і надалі працюватимуть для амбулаторних та стаціонарних пацієнтів, яким рентген необхідно пройти у плановому порядку. Вони працюють з 8.00 до 16.00 щодня у будні.

 

Коментарі
Теги: Володимирське ТМО, екстрена допомога, новий рентгенкабінет
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up