Новини

Новий рік Бегету дитсадком порадував

Архів
1 переглядів

   Чудовий  і довгоочікуваний подарунок  отримали  на  Новий  рік жителі села Бегета – тут  минулої п’ятниці відчинив свої двері дитячий  садок. У  реконструйованому приміщенні  колишньої  початкової школи  перебування десяти дошкільнят поки що буде  короткотривалим – по чотири години.

З виділенням коштів  для  ремонту  приміщення, де  б могли перебувати малята, посприяв народний депутат Ігор Гузь, а  сільська рада  забезпечила  фінасування заробітних плат для трьох  працівників цього дитсадка. Розповідаючи про  цю радісну для села подію,  очільник Березовичівського старостинського округу  Війницької  ОТГ Юрій Ковальчук, висловлював подяку і  батькам бегетівської дітвори,  бо якби не їхня  ініціативність, наполегливість  і сприяння, то цього  відкриття не було б.

Хлопчиків і дівчаток, які  відвідуватимуть цей дитсадок,  як  і годиться у передноворіччя,  прийшов привітати Дід Мороз, який  приніс подарунки  і від команди нардепа Ігоря Гузя, і від обласного депутата Валентина Кошельника.

І  не тільки для  бегетівської дітвори.  Солодкі подарунки від цих депутатів  він передав і вихованцям Березовичівського  дитсадка, яких тут чотири десятки.  А місцевий фермер Валерій Шпур з Якович  привіз солодкі подарунки  для всіх учнів Березовичівської школи, а  також  для  її вчителів.

Юрій  Ковальчук,  надсилаючи вітання всій сільській  громаді з Новим роком і Різдвом Христовим,   висловив  і  щиру подяку цим меценатам.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up